Xbox ogłasza współpracę z Amazonem w zakresie gier w chmurze w Fire TV

Nowy sposób gry na Xbox i Amazon

Xbox i Amazon łączą siły, aby zaoferować członkom Xbox Game Pass Ultimate w ponad 25 krajach możliwość grania w gry bezpośrednio z aplikacji Xbox na wybranych urządzeniach Fire TV za pośrednictwem gier w chmurze, dając graczom jeszcze większe możliwości cieszenia się ulubionymi grami.

W lipcu aplikacja Xbox będzie dostępna na Fire TV Stick 4K Max (2023) (59,99 USD) i Fire TV Stick 4K (2023) (49,99 USD). Dla osób, które chcą poznać możliwości grania na konsolach lub szukają alternatywy dla grania, jest to świetna, niedroga, wygodna i przenośna opcja pozwalająca cieszyć się ogromną biblioteką niesamowitych gier.

Aby rozpocząć, gracze potrzebują po prostu Fire TV Stick, kontrolera bezprzewodowego z obsługą Bluetooth i subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, aby natychmiast uzyskać dostęp do setek fenomenalnych gier, takich jak między innymi Senua’s Saga: Hellblade II, Starfield i Forza Horizon 5 .

Dodatkowo w ramach Game Pass Ultimate dostępne są także ulubione gry Fallout od Bethesda Game Studios, w tym Fallout 76 i Fallout 4. Fani Fallouta będą mogli grać w te gry na wybranych urządzeniach Amazon Fire TV wraz z uznanym serialem telewizyjnym Fallout w Prime Video, wydanym w kwietniu.

Jak to działa ?

Po pobraniu aplikacja Xbox zapewnia płynne i bezproblemowe działanie:

Po prostu zainstaluj i uruchom aplikację Xbox na swoim urządzeniu Fire TV

Aby zagrać, zaloguj się na swoje konto Microsoft. Jeśli jesteś członkiem Xbox Game Pass Ultimate, będziesz mieć natychmiastowy dostęp do setek gier w chmurze.

Jeśli nie jesteś członkiem, nie martw się! Możesz dołączyć do Xbox Game Pass Ultimate za niską miesięczną opłatą lub wypróbować Fortnite bez członkostwa.

Podłącz kontroler bezprzewodowy obsługujący technologię Bluetooth. Wszystkie kontrolery, takie jak kontroler bezprzewodowy Xbox, kontroler adaptacyjny Xbox, kontroler PlayStation DualSense lub kontroler DualShock 4, są kompatybilne.

Zacznij grać!

Przez lata pracowaliśmy nad udostępnieniem gier w chmurze na większej liczbie urządzeń i większej liczbie osób na całym świecie. Jesteśmy podekscytowani możliwością dodania Fire TV do naszej rosnącej rodziny urządzeń do gier w chmurze i nie możemy się doczekać powitania nowych graczy w tym doświadczeniu.

Bądź na bieżąco, aby poznać więcej szczegółów. Możesz przeczytać o grach w chmurze Xbox (Beta) na urządzeniach Fire TV na blogu Amazon tutaj, a aby dowiedzieć się więcej o grach w chmurze Xbox (Beta), odwiedź xbox.com/cloudgaming.

Źródło: news.xbox.com