Xbox Insider: Nowa aktualizacja wersji beta konsoli Xbox pojawi się w kręgu testów beta

Witajcie fani Xboxa! Nowa aktualizacja Xbox pojawi się w pierścieniu Preview Beta. Znaczenie tych podglądów polega na tym, że zawierają one zakulisowe ulepszenia, które zapewniają jakość i stabilność konsol Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Oto szczegóły aktualizacji:

Wersja systemu: XB_FLT_2311ZN\25398.2887.231106-1030

Dostępny : 14 listopada o godzinie 14:00

Obowiązkowy : 15 listopada o 3:00 w nocy

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że dla tej wersji zostały wdrożone następujące poprawki:

Znane problemy

Rozumiemy, że niektóre problemy zostały wymienione w poprzednich informacjach o wersji programu Xbox Insider. Problemy te nie są ignorowane, ale znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox trochę czasu.

Problemy z dźwiękiem

Otrzymaliśmy zgłoszenia użytkowników dotyczące sporadycznych problemów z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach. Jeśli doświadczyłeś jakichkolwiek problemów, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla swojego telewizora i sprzętu. W przeciwnym razie może być konieczne skontaktowanie się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Problemy z siecią

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, pamiętaj o jak najszybszym zgłoszeniu go za pomocą Raportu o problemie.

Nie zapomnij skorzystać z raportu o problemie, aby informować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć każdemu, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, skontaktuj się z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem”. Informacje udostępniane w tych dwóch miejscach pomagają nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Dziękuję każdemu niejawnemu testerowi Xbox na dzisiejszym subreddicie. Jesteśmy podekscytowani, że stało się to tak przyjaznym, opartym na społeczności miejscem rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź nadchodzące informacje o wydaniu Xbox Insider Update Preview, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia Xbox Update Preview.

Źródło: news.xbox.com