Xbox Insider: Informacje o nowych łatkach!

Szczegóły aktualizacji systemu

Członkowie programu Xbox Insider korzystają z nowej aktualizacji wydanej w pierścieniu Delta. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wprowadzają zakulisowe ulepszenia, które zapewniają jakość i stabilność konsol Xbox.

Dostępna wersja systemu: XB_FLT_2311ZN\25398.2887.231106-1030

Dostępne od 15:00 czasu pacyficznego do 9 listopada 2023 r

Obowiązkowe od: 3:00 czasu PT – 10 listopada 2023 r

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z przyjemnością ogłaszamy, że w tej wersji zaimplementowano następujące poprawki:

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Uwaga: użytkownicy biorący udział w podglądzie mogą zobaczyć na konsoli „dziwny” tekst. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Znane problemy

Rozumiemy, że niektóre problemy zostały wymienione w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insider. Problemy te nie są ignorowane, ale znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox więcej czasu.

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach. Jeśli doświadczyłeś jakichkolwiek problemów, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego telewizora i innego sprzętu.

Sieć

Badamy raporty mówiące, że konsola może nie łączyć się z siecią po uruchomieniu zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go tak szybko, jak to możliwe, za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Nie zapomnij użyć opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są niezbędne do znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni członkowie społeczności chętnie pomogą Ci w rozwiązaniu Twoich problemów.

Dziękuję każdemu niejawnemu testerowi Xbox na dzisiejszym subreddicie. Cieszymy się, że stało się to tak przyjaznym, opartym na społeczności miejscem rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź przyszłe Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com