Xbox i Trolli ujawniają limitowaną edycję opakowań z okazji 20. rocznicy konsoli Xbox


W ramach naszych trwających 20NS Xbox jest podekscytowany nawiązaniem współpracy z Trolli — marką, która naprawdę uosabia rozświetlone neonami, fantastyczne światy gier — w celu odsłonięcia limitowanej edycji opakowań inspirowanych niektórymi z Twoich ulubionych tytułów dostępnych w ramach Xbox Game Pass. Każdy limitowany pakiet Trolli Sour Gummi Candy zawiera bezpłatny miesiąc Xbox Game Pass Ultimate, który odblokowuje dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole, komputery i urządzenia mobilne, w tym premiery pierwszego dnia od Xbox Game Studios.

Sprawdź cztery „pysznie mroczne” pakiety inspirowane popularnymi grami z biblioteki Xbox Game Pass, dostępnej w całym kraju:

  • Aureola nieskończona o Sour Brite Crawlers — wielosmakowe żelkowe robaki, które są idealnie nie z tego świata, słodko-kwaśne w każdym kęsie. Ciesz się przed premierą Aureola nieskończona 8 grudnia 2021 r.
  • Morze złodziei on Sour Brite Crawlers Very Berry — Bardzo jagodowa odmiana oryginalnego kwaśnego żelki w trzech zawadiackich kombinacjach smakowych.
  • Psychonauci 2 o Sour Crunchy Crawlers — oryginalne Crawlery Sour Brite pokryte cienką, chrupiącą skorupką o łączących umysł smakach.
  • Przeznaczenie 2 on Sour Gummi Creations — Inwazja gumowatych kawałków z 216 różnymi kombinacjami obcych w sześciu smakach.

Fani Xbox mogą wziąć udział, aby wygrać jeden z 20 ekskluzywnych pakietów Xbox Series S, w tym niestandardową konsolę Xbox Series S w wersji Trolli, pasujący kontroler bezprzewodowy Xbox i trzymiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Xbox Series S to najmniejsza konsola Xbox w historii, która zapewnia wydajność nowej generacji, w tym błyskawiczne czasy wczytywania, które dają cios niczym czołgi Trolli, gdy poruszają się po Twoim języku. Wszyscy fani muszą kupić uczestniczące w promocji produkty Trolli i przesłać paragon, aby otrzymać kod na darmowy miesiąc Xbox Game Pass Ultimate i wziąć udział w wygraniu jednego z ekskluzywnych pakietów Xbox Series S na stronie trolli.com/Xbox.

Masz w sobie jeszcze jeden poziom? Już w październiku fani mogą odwiedzić witrynę Trolli Xbox Wormhole, gdzie będą mogli pokochać Trolli i odkryć zdrową dawkę nostalgii za najwcześniejszymi dniami Xbox. Dowiedz się więcej przez śledząc oficjalny Twitter Trolli, aby uzyskać więcej informacji.

Aby dowiedzieć się więcej i zapoznać się z pełnym regulaminem, odwiedź oficjalną stronę zasad. Opakowania z limitowanej edycji można znaleźć tam, gdzie sprzedawane są produkty Trolli, których ceny różnią się w zależności od wielkości opakowania.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/05/xbox-trolli-limited-edition-packaging/