Xbox i IHOP pomagają wzmocnić posiłek dzięki niestandardowym elementom menuPartnerstwo obejmie kolekcjonerskie syropy i nagrody lojalnościowe inspirowane grami Game PassDzisiaj Xbox ogłosił nowe i pyszne partnerstwo z IHOP, aby uczcić dwie rzeczy, które kochamy – pełne menu i nieograniczoną liczbę gier.

Członkowie programu nagród IHOP International Bank of Pancakes będą teraz mieli większy wybór i większą wartość w sposobie wykorzystania nagród w ofertach gier, w tym miesięczny okres próbny Xbox Game Pass Ultimate, Pakiet dodatków premium do Forza Horizon 5oraz kody do pobrania pełnej gry dla Uziemiony.

IHOP wprowadza także ograniczone czasowo zestawy posiłków inspirowane konsolą Xbox, kolekcjonerskie pojemniki na syropy i wyskakujące wydarzenie w restauracji w pobliżu kampusu Microsoft.

Pozycje menu Xbox:

  • Imprezowe zwierzęta – Pancake Combo z 2 babeczkami naleśnikami z kiełbaskami wieprzowymi, plackami ziemniaczanymi i 2 jajkami na średnim poziomie
  • Uziemiony – Big Brunch Steakburger z bekonem wędzonym orzesznikiem, jajkiem sadzonym, chrupiącym plackiem ziemniaczanym, serem amerykańskim i sosem IHOP. Podawany z boku Naleśników Maślankowych
  • Uczta rodzinna Forza – Zasil swoją załogę bez konieczności robienia przerw dzięki wyjątkowej uczcie rodzinnej Forza. Ciesz się 4 porcjami jajecznicy i złocistych placków ziemniaczanych, 8 pasków boczku wędzonego hikorą, 8 kiełbasek wieprzowych i oczywiście 8 słynnych na całym świecie naleśników z maślanki. Połącz siły, aby już dziś znieść tę pyszną ucztę! Obsługuje 4. Dostępne przez ograniczony czas tylko przez IHOP 'N Go. Niedostępne na obiad.

Pojemniki na syrop Xbox do kolekcjonowania: Xbox i IHOP połączyły siły, aby stworzyć kultowe syropy IHOP z niespodzianką Xbox. Trzymany w kolekcjonerskim etui i dołączony do jasnoniebieskiego kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox, dzięki któremu znajdziesz swoją następną ulubioną grę z Xbox Game Pass w dowolnym miejscu. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, jak możesz wziąć udział, aby wygrać swój własny za pośrednictwem kanałów społecznościowych IHOP.

Obraz baneru uziemionego burgera

Wydarzenie pop-up w restauracji: We wtorek, 13 września, fani z okolic Seattle mogą wstąpić do IHOP na Bellevue Marketplace, aby podczas gry złapać stoisko, kontroler i żarcie. Społeczność może poczuć, jak to jest doświadczyć Xbox Game Pass i wypróbować inspirowane Xboxem pozycje menu w restauracji IHOP.

Xbox będzie również transmitował na żywo z tej nowo przebudowanej lokalizacji IHOP 13 września. Wejdź na Twitch.com/Xbox w godzinach 11-12, aby mieć szansę na wygranie nagród, w tym kart podarunkowych IHOP i PanCoins, które możesz teraz zdobyć, zamawiając pyszne IHOP jedzenie i wymieniaj na nowe oferty, ekskluzywne gry Xbox, wersje próbne i nie tylko.

Obraz banera naleśnikowego ze zwierzętami imprezowymi

Ograniczone czasowo menu Xbox jest teraz dostępne w uczestniczących restauracjach IHOP w całym kraju do 31 października. Aby uzyskać więcej informacji lub znaleźć najbliższą lokalizację, odwiedź IHOP.com.

Xbox jest podekscytowany współpracą z IHOP przy wprowadzaniu nagród Game Pass do swojego programu nagród, dając fanom Xbox więcej możliwości grania i oszczędzania w International Bank of Pancakes.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/02/xbox-and-ihop-help-you-power-up-your-meal/