Xbox i Bethesda zaprezentują transmisję na żywo Developer_Direct 25 stycznia


Xbox i Bethesda zaprezentują m.in Developer_Direct w środę, 25 stycznia, zapewniając fanom wgląd w niektóre gry, które pojawią się na Xbox, PC i Game Pass w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zaprezentowane przez samych twórców gier ze studiów, w tym Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios i ZeniMax Online Studios, Developer_Direct skupi się na dużych funkcjach, rozszerzonych prezentacjach rozgrywki i najnowszych informacjach o grach Xbox, które zostaną wprowadzone na rynek w ciągu najbliższych kilku miesięcy, w tym The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends, oraz Redfall.

Aby poświęcić odpowiednią ilość czasu na głębokie zanurzenie się w Bethesda Game Studios Starfieldtrwają prace nad samodzielnym programem.

Fani powinni oglądać kanały Xbox (Twitch, YouTube) i Bethesda (Twitch, YouTube) o 12:00 czasu pacyficznego/15:00 ET 25 stycznia, aby zobaczyć wszystkie najnowsze informacje na temat:

  • The Elder Scrolls Online: Dyrektor studia Matt Firor ujawni główną aktualizację Rozdziału 2023, w tym najnowsze regiony Tamriel, w których będzie można grać ESO, a także ważną nową funkcję, która pojawi się w największej aktualizacji gry w tym roku. The Developer_Direct zaraz po nim nastąpi pełna, samodzielna wersja Wydarzenie związane z ujawnieniem rozdziału ESOktórego gospodarzem jest Zenimax Online Studios, który dostarczy szczegółowych informacji ESO gracze będą chcieli wiedzieć.
  • Forza Motorsport: Zespół Turn 10 Studios ciężko pracował, dostarczając fanom nową generację Forza Motorsport, stworzoną od podstaw, aby wykorzystać zalety Xbox Series X|S. Forza Motorsport powraca i nie możemy się doczekać, by podzielić się z Wami większą ilością rozgrywki i ekscytującymi nowymi szczegółami.
  • Legendy Minecrafta: Mojang Studios zaprezentuje spojrzenie od wewnątrz na rozgrywkę wieloosobową PvP w Minecraft Legends – nadchodzącej strategicznej grze akcji od twórców gry Minecraft. Opracowany we współpracy z Blackbird Interactive i wprowadzony na rynek tej wiosny, nie przegap ekskluzywnych nagrań z rozgrywki na stronie Developer_Direct.
  • Redfall: Umysły z tyłu Zhańbiony oraz Ofiara, Arkane Austin, zaprezentuje kilka minut rozgrywki z nadchodzącego FPS-a. The Developer_Direct ujawni rozgrywkę dla jednego i wielu graczy, pokazując więcej tego, jak ty i twoi przyjaciele pokonacie krwiożercze wampiry na malowniczej wyspie Redfall w stanie Massachusetts. Fani mogą spodziewać się dodatkowych informacji na temat walki, personalizacji, bossów, otwartego świata i nie tylko.

Śledźcie oficjalne kanały społecznościowe Xbox i Bethesdy, aby dowiedzieć się więcej na ten temat Developer_Direct, nadchodzący w środę, 25 stycznia o 12:00 PT / 15:00 ET.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/11/xbox-bethesda-present-developer-direct-livestream-january-25/