Xbox i Bethesda Developer Direct, styczeń 2023: wszystko ogłoszone


Xbox i Bethesda Developer Direct na styczeń 2023 wyemitowano dzisiaj wcześniej, ponieważ Microsoft i jego partnerzy udostępnili aktualizacje gier, w tym Redfall, The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends i innych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co ogłoszono podczas dzisiejszego wydarzenia.

Redfall otrzymuje rozszerzoną prezentację rozgrywki, już 2 maja

Redfall w końcu ma datę premiery. Kooperacyjna strzelanka wampirów od Arkane i Bethesdy pojawi się 2 maja. Przyjrzeliśmy się także rozszerzonej rozgrywce, pokazującej charakterystyczny projekt poziomów Arkane, który pozwala graczom stawić czoła sytuacjom bojowym na wiele sposobów.

Minecraft Legends z kwietniową datą premiery, ujawniono szczegóły PVP

Minecraft Legends to nadchodząca gra strategiczna akcji osadzona w uniwersum Minecrafta, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra ukaże się 18 kwietnia. Xbox udostępnił również spojrzenie na tryb PVP gry, który odbywa się w tych samych proceduralnie generowanych światach, co kampania dla jednego gracza. Rozgrywka pokazywała wiele różnych strategii, w tym budowanie bazy, rekrutację mobów i używanie czerwonego kamienia do pokonania drużyny wroga.

Ujawniono rozgrywkę i szczegóły Forza Motorsport

Turn 10 Studios pokazało nową rozgrywkę w Forza Motorsport, której premiera wciąż jest zaplanowana na rok 2023. Twórcy poinformowali, że Forza Motorsport będzie oferować 20 lokalizacji do ścigania się, w tym powracające ulubione i pięć całkiem nowych w tym wpisie. Widzieliśmy również wiele pięknych ujęć z wyścigów, które będą działać w 4K 60 fps z ray tracingiem. Forza Motorsport będzie zawierała ponad 500 samochodów, w tym ponad 100 nowych w grze.

Tango Gameworks Hi-Fi Rush to rytmiczna gra akcji, dostępna już dziś

W Hi-Fi Rush wszystko porusza się w rytm. Ta tętniąca życiem, rytmiczna gra akcji pojawi się jeszcze dzisiaj w Game Pass. Pochodzi od Tango Gameworks, studia stojącego za horrorami, takimi jak The Evil Within i Ghostwire: Tokyo. To wielkie odejście dla studia, z jasną, optymistyczną rozgrywką i kołyszącą ścieżką dźwiękową. Granie do rytmu nie jest wymagane, ale zostaniesz nagrodzony, im lepiej utrzymasz rytm.

Możesz wypróbować wszystkie poprzednie rozdziały The Elder Scrolls online za darmo

Xbox podzielił się spojrzeniem na najnowszą klasę Elder Scrolls Online, Arcanist, i opowiedział o kolejnej dużej aktualizacji zawartości. Rozdział zatytułowany Necrom przenosi graczy z powrotem do Morrowind. Ponadto Xbox ujawnił, że udostępnia wszystkie 20 poprzednich rozdziałów i DLC za darmo przez ograniczony czas, więc możesz wskoczyć do świata Elder Scrolls Online, o ile masz dostęp do podstawowej wersji gry.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier, zdobyte w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.Źródło : https://www.ign.com/articles/xbox-and-bethesda-developer-direct-january-2023-everything-announced