Xbox Games Showcase 2024: Gry, których nie można przegapić na Xbox Series X|S

Podczas Xbox Games Showcase 2024 ujawniono mnóstwo nadchodzących gier dla graczy z całego świata. Fani Activision, Bethesda, Blizzard, Xbox Game Studios i wielu partnerów tworzących dla Xbox mogli rzucić okiem na to, co nadchodzi w przypadku ich ulubionych serii i nowych gier.

Oczekiwane powroty i ekscytujące ogłoszenia

Gracze mogą spodziewać się niesamowitych powrotów do ukochanych serii z tytułami takimi jak Gears of War: E-Day i Doom: The Dark Ages, a także nowych projektów, takich jak State of Decay 3, Indiana Jones and the Great Circle, Perfect Dark i South of Midnight. Ujawniono także Starfield: Shattered Space oraz kolejne rozszerzenie do World of Warcraft, zatytułowane The War Within.

Oprócz zapowiedzi gier na sezon świąteczny planowane są trzy nowe opcje konsoli Xbox Series X|S, które zapewnią graczom jeszcze większy wybór. Te nowe konsole obejmują konsolę Series S o pojemności 1 TB w kolorze Robot White, w pełni cyfrową serię Xbox

Ekskluzywne ogłoszenie dotyczące rozgrywki

Prezentacja umożliwiła także graczom pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w Assassin’s Creed Shadows, wprowadzenie do Dragon Age: The Veilguard oraz ekscytujące nowe debiuty, takie jak między innymi Clair Obscur: Expedition 33, Atomfall i Winter Burrow.

Ponadto ujawniono pierwszy zwiastun rozgrywki w zupełnie nową grę Call of Duty: Black Ops 6, w której planowana jest szczegółowa kontynuacja, Call of Duty: Black Ops 6 Direct. Aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnego z tych ogłoszeń, bądź na bieżąco z drugą częścią podwójnego rachunku.

Podsumowując

Dzięki mnóstwu ogłoszeń i ujawnień Xbox Games Showcase 2024 staje się jednym z najważniejszych wydarzeń roku dla graczy. Fani mogą spodziewać się wielu ekscytujących premier gier w nadchodzących miesiącach, więc bądź na bieżąco, aby nie przegapić żadnych ważnych informacji.

Źródło: news.xbox.com