Xbox Games Showcase 2024: data, godzina i czego się spodziewać.

Prezentacja Xbox Games Showcase 2024

Rozpoczął się letni sezon pokazowy, a po Summer Game Fest, Devolver Direct i kilku innych wydarzeniach przyszła kolej na tegoroczną wielką wystawę Xbox Games Showcase. Edycja 2024 będzie wydarzeniem podwójnym, gdyż po zakończeniu transmisji na Xboxie pałeczkę przejmie Call of Duty, aby odsłonić światu tegoroczną grę Black Ops 6.

Godzina rozpoczęcia Xbox Games Showcase 2024

Prezentacja gier Xbox będzie transmitowana na żywo 9 czerwca w następujących godzinach: 10:00 czasu PT, 13:00 ET, 18:00 czasu BST, 2:00 JST (10 czerwca) i 3:00 czasu AEST (10 czerwca).

Jak oglądać prezentację gier Xbox 2024

Transmisję będzie można śledzić na kilku oficjalnych kanałach Xbox, Activision i Bethesda w serwisach YouTube, Twitch i Facebook. Dodatkowo w serwisie GameSpot będzie dostępny bezpośredni link do oglądania transmisji na tej stronie. Obsługa napisów będzie dostępna w wielu językach. Czas trwania audycji nie jest jeszcze znany, ale na ogół trwa co najmniej godzinę.

Czego można się spodziewać po Xbox Games Showcase 2024

Oficjalnie Xbox obiecuje zapowiedź kolejnych gier w swoim portfolio: Activision, Blizzard, Bethesda i Xbox Game Studios, a także kilka zapowiedzi od zewnętrznych partnerów. Patrząc wstecz na styczniowe Developer Direct, zaprezentowano mnóstwo gier na konsolę Xbox i prawdopodobnie zobaczymy więcej ulubionych przez wszystkich archeologów w Indiana Jones and the Great Circle, nowej grze fantasy studia Obsidian Avowed, a także wspaniałej strategii Nieopowiedziana historia Ary.
W programie mogą znaleźć się także Microsoft Flight Simulator 2024, Dungeons of Hinterberg i zapowiedź tego, co nadejdzie w Sea of ​​Thieves, nie mówiąc już o aktualizacjach Game Pass, które widzieliśmy podczas poprzednich wydarzeń Xbox Showcase. Jeśli chodzi o partnerów zewnętrznych, Xbox ma wiele do pokazania: marcowy podgląd partnerów Xbox zawierał takie gry, jak Unknown 9: Awakening, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess firmy Capcom i Final Fantasy 14 Online, a także kilka innych interesujących tytułów.

Źródło: www.gamespot.com