Xbox do Nintendo: Jakie ekskluzywne dodatki chciałbyś zobaczyć?

Plotki o nowych grach dostępnych na Nintendo

Nowe plotki sugerują, że „doceniona przez krytyków” gra, dobrze przyjęta przez fanów Microsoftu, ukaże się na „konkurencyjnej konsoli” w 2024 roku. Najnowsze pogłoski z podcastu „Nate the Hate” sugerują, że będzie to gra należąca do ekskluzywnej gamy Microsoft gier i bycie w centrum rozmów o tytuł „gry roku”.

W kierunku ekspansji gier Xbox na inne platformy

Przykład Obsidianu z Pentimentem pokazuje nam, że Microsoft chce poszerzyć zasięg swoich gier, udostępniając je na innych systemach, aby potencjalnie tworzyć kontynuacje wyłącznie na urządzenia Microsoft. Niektórzy już spekulują, że może to być Hi-Fi RUSH studia Tango Gameworks, rytmiczna gra akcji, która ukazała się w zeszłym roku wyłącznie na konsoli Xbox i była wielokrotnie nominowana do nagród w dziedzinie gier. Jednak nie ogłoszono na ten temat żadnego oficjalnego komunikatu, a inne gry również mogą pasować do tego opisu.

Współpraca Xbox i Nintendo

W ciągu ostatniego roku Xbox potwierdził swoje zaangażowanie w inne platformy, w tym współpracę z Nintendo przy przenoszeniu gier takich jak GoldenEye 007 na Switch. Dodatkowo Microsoft ogłosił także zawarcie umowy na udostępnienie w przyszłości gier Call of Duty na konsolach Nintendo.

Jakie gry ekskluzywne dla Xbox chciałbyś zobaczyć w przyszłości na platformach Nintendo? Powiedz nam poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com