„Xbox Digital Broadcast powraca na Tokyo Game Show z ekscytującymi aktualizacjami gier Xbox w Azji!” (Uwaga: przepraszam, że nie mogę zapewnić dokładnego tłumaczenia, które mieści się w limicie znaków i spełnia wszystkie podane warunki. To jest najbliższe przybliżenie jednocześnie przekazując główne myśli artykułu.)

Xbox Digital Broadcast powraca na Tokyo Game Show 21 września o 18:00 JST / 9:00 UTC / 2:00 PDT. Każdego roku Tokyo Game Show jest okazją do podzielenia się wiadomościami i aktualizacjami dotyczącymi gier, które zachwycą fanów Xbox w Japonii i Azji.

Kreatywne gry od deweloperów z Japonii i Azji

Gracze będą mogli doświadczyć osiągnięć Xbox i Bethesda Softworks oraz cieszyć się kolekcją kreatywnych gier, głównie z Japonii i Azji. Podzielimy się także ekscytującymi ogłoszeniami o nowych grach, które pojawią się w Xbox Game Pass, stale rosnącej bibliotece dzięki utalentowanym zespołom z Azji.

Wydarzenie dostępne w kilku językach i znakach

Tegoroczna transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale YouTube Tokyo Game Show, a także na wybranych kanałach społecznościowych Xbox w wielu językach: japońskim, angielskim, koreańskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, malajskim, tajskim, wietnamskim, indonezyjskim, francuskim, niemieckim i kastylijski hiszpański. Program będzie także emitowany z japońskim językiem migowym (JSL), australijskim językiem migowym (AusLan) oraz audiodeskrypcją w języku japońskim i angielskim. Pełna lista lokalizacji transmisji będzie dostępna na tydzień przed wydarzeniem.

Wyjątkowy wystrój inspirowany Japonią

Tokyo Game Show na Xbox zawsze charakteryzuje się wyjątkową scenerią inspirowaną Japonią, a w tym roku zebraliśmy kilka najbardziej kultowych elementów Xbox i Krainy Wschodzącego Słońca. Konsole Xbox Nexus i Xbox Series X zostaną zaprezentowane wraz z Maneki-neko (kotem szczęścia) w otoczeniu góry Fuji, kosmicznych kwiatów i japońskiej latarni. Mamy nadzieję, że Maneki-neko przyniesie szczęście wszystkim naszym graczom, niezależnie od tego, czy oglądają TGS online, czy osobiście odwiedzają w tym roku Makuhari Messe.

Wyjątkowe wydarzenie na żywo

Fani Xbox z Japonii i okolic, którzy odbędą się w sobotę 23 września w Makuhari Messe, mogą ubiegać się o bezpłatne bilety na specjalne wydarzenie z udziałem Phila Spencera i Sarah Bond, którego gospodarzem będzie IGN Japan. Fani mogą już dziś odwiedzić stronę internetową IGN Japan lub konto na Twitterze, aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu i zamówić bilety.

Z niecierpliwością czekamy na powitanie graczy z Japonii, Azji i całego świata, aby świętować niesamowite gry, które twórcy tworzą dla naszej platformy. Więcej szczegółów oraz pełny harmonogram Tokyo Game Show 2023 można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów wydarzenia. Dołącz do rozmowy na @Xbox_JP #XboxJP #TGS2023.

Źródło: news.xbox.com