Hity Xbox Game Studios i Bethesda na NVIDIA GeForce NOW!

Xbox Games trafiają na NVIDIA GeForce NOW

Z radością informujemy, że od dzisiaj członkowie gier w chmurze NVIDIA GeForce NOW na całym świecie mogą przesyłać strumieniowo hity z Xbox Game Studios i Bethesda, zakupione przez Steam lub Epic Games Store (w przypadku kwalifikujących się gier) na PC, Mac, SHIELD TV i urządzeniach z Androidem. To dopiero początek etapu naszej przyszłościowej, 10-letniej współpracy z firmą NVIDIA, której celem jest udostępnianie gier PC ich członkom usługi GeForce NOW.

Nowe tytuły już wkrótce!

Biegi 5a już 25 maja będzie można cieszyć się ulubieńcami fanów Deathloop, uziemiony i Pokuta. Po tej pierwszej wersji będziemy regularnie dodawać więcej zawartości z naszego portfolio, aby gracze zawsze mogli znaleźć nową i ekscytującą grę.

Wielka lista hitów

Początkowa lista premierowych gier obejmuje nasz katalog, zapewniając graczom wciągające tytuły wysokiej jakości, w których każdy znajdzie coś dla siebie — kampanie dla jednego gracza, doświadczenia oparte na fabule oraz możliwości gry ze znajomymi i rodziną w trybie dla wielu graczy.

  • Gracze będą mogli przesyłać strumieniowo hity z Xbox Game Studios i Bethesda
  • Gry zakupione przez Steam lub Epic Games Store są kwalifikujące się
  • Tytuły będą dostępne na PC, Mac, SHIELD TV i urządzeniach z Androidem
  • Obsługa gier zakupionych w sklepie Microsoft Store będzie dostępna w nadchodzących miesiącach

Więcej partnerstw już wkrótce

Jest to pierwsze z serii partnerstw, które aktywujemy, aby nasze gry PC były dostępne dla graczy na całym świecie za pośrednictwem różnych usług gier w chmurze, zaczynając od NVIDIA GeForce NOW, aw przyszłości Boosteroid, Ubitus, EE i Nware. Pozostajemy zaangażowani w wydawanie bieżących tytułów od Xbox Game Studios i Bethesda oraz przyszłych gier Activision Blizzard na PC po zamknięciu przejęcia Microsoftu.

Gracze w centrum uwagi

Dostarczanie naszych treści za pośrednictwem większej liczby partnerów i usług gier w chmurze stawia graczy w centrum uwagi, umożliwiając im granie w gry, które chcą, z ludźmi, których chcą, na urządzeniach, których chcą. NVIDIA od lat jest znakomitym partnerem zespołu Xbox i nie możemy się doczekać, aż ich oddani fani odkryją i zagrają w swoje kolejne ulubione gry na PC od Xbox.

Źródło: news.xbox.com