Wzór na drutach dla swetra Sagi Anderson z filmu Alan Wake 2

Szukasz pomysłu na nowy dzianinowy projekt na sezon, ale nie wiesz jeszcze, na co się zdecydować? Cóż, Remedy może mieć dokładnie to, czego potrzebujesz. Firma niedawno udostępniła wzór dziewiarski dla swetra Saga Anderson Nordic, który jest zarówno wygodny, jak i modny.

Nordycki sweter z filmu Alan Wake 2

Przytulny sweter ma świąteczny wzór z jeleniem i drzewami. Jest idealny na tę porę roku, kiedy noce są dłuższe i tam, gdzie mieszkam przynajmniej, jest dużo chłodniej.

Oficjalny wzór dziewiarski Remedy umożliwia każdemu zainteresowanemu stworzeniem własnego stroju inspirowanego Alanem Wake 2 spojrzenie na sweter od przodu do tyłu. Zawiera także tabele wzorów, ważne pomiary i wskazówki dotyczące materiałów, których należy użyć.

Źródło obrazu: lekarstwo

Przewodnik po cosplayu

Studio wydało także oficjalny przewodnik po cosplayach dla Sagi i samego Alana Wake’a. Ci, którzy chcą stanąć po stronie Sagi, będą musieli także zaopatrzyć się w kurtkę FBI i kaburę na broń.

Jeśli Alan jest bardziej w Twoim stylu, koniecznie poszukaj torby i podkładek do swojego kostiumu.

Przewodnik cosplayowy dla Alana Wake'a z filmu Alan Wake 2

Źródło obrazu: lekarstwo

Zwycięstwo Alana Wake’a 2

Alan Wake 2 ukazał się w zeszłym miesiącu i już znajduje się na szczycie list wielu graczy w kategorii gra roku. W tegorocznej edycji Game Awards nominowano ją w ośmiu kategoriach.

Nominacje te obejmują grę roku, najlepszą reżyserię gry i najlepsze opowiadanie historii.

Źródło: www.eurogamer.net