Wyzwanie Diablo 4 pojawi się w przyszłym tygodniu. Poznaj szczegóły!

Przygotuj się na nowe wyzwanie w Diablo 4!

Wyzwanie Rękawicy

Wyzwanie Gauntlet pojawi się w Diablo 4 w przyszłym tygodniu. W tym ustalonym, nieliniowym lochu gracze tej samej klasy będą rywalizować ze sobą, aby osiągnąć najwyższy ranking. Wyzwanie resetuje się w każdy wtorek o 16:00 czasu brytyjskiego, a następna próba rozpoczyna się o 18:15 tego samego dnia.

Jak wygrać

Aby odnieść sukces, będziesz musiał zdobyć Dowody Mocy, zabijając demony, otwierając skrzynie i kończąc wydarzenia. Filary są rozsiane po całej Rękawicy i mogą zwiększyć liczbę Dowodów uzyskanych za każdego zabitego potwora. Twój końcowy wynik w każdym tygodniu pozwoli Ci zdobyć Pieczęcie, które wcześniej kwalifikowały się do rankingu. Do zdobycia są cztery stopnie: Pieczęć Krwiożerczego, Pieczęć Niezłomnego, Pieczęć Zatwardziałego, Pieczęć Zasłużonego.

Weź udział w wyzwaniu

Jesteś zainteresowany ? Udaj się do Królestwa Sezonowego w Świecie 4, udając się do portu na południowy zachód od Gear Kul. Podczas cotygodniowego resetu otrzymasz próbne skrytki, które gwarantują co najmniej jedną legendarną legendę przodków i ewoluują zgodnie z rangą zdobytej skrytki.

Dyrektor społeczności Adam Fletcher, zastępca dyrektora gry Joseph Piepiora i główny projektant klas na żywo Adam Jackson omówili także nadchodzące aktualizacje balansu klas, a także powrót niektórych aktualizacji „wampirycznych mocy” w Sezonie Krwi.

Przypominamy, że Diablo 4 pojawi się w marcu w ramach Game Pass. Xbox twierdzi, że nadchodzące dodanie Diablo 4 do Game Pass jest częścią „obietnicy Microsoftu dotyczącej oferowania gier Activision Blizzard” w ramach usługi subskrypcji po przejęciu przez nią twórcy Diablo i Call of Duty w zeszłym roku.

Źródło: www.eurogamer.net