Wyrusz w podróż życia w grze Deliver Us Mars, dostępnej już dziś na Xbox Series X|S i Xbox One


Streszczenie

  • Deliver Us Mars to kontynuacja gry Deliver Us The Moon z 2019 roku, która jest już dostępna na Xbox Series X|S i Xbox One.
  • Dołącz do desperackiej misji na Marsa i odkryj tajemnicę opuszczonej kolonii.
  • Poznaj bogatą narrację i zupełnie nową mechanikę rozgrywki, pomagając ocalić naszą planetę.

w 2019 r Dostarcz nam Księżyc, deweloper KeokeN Interactive wysłał graczy na Księżyc, aby reaktywowali ważne źródło energii i odciągnęli Ziemię znad krawędzi katastrofy. W swojej kontynuacji Wybaw nas Marsiektóra została wydana dzisiaj na Xbox Series X|S i Xbox One, celem jest danie naszej planecie szansy walki o świetlaną przyszłość – a jedynym sposobem na to jest wysłanie małej załogi na Marsa z misją typu „wszystko albo zginiesz” .

Opracowany przez podstawowy zespół około 20 osób, Wybaw nas Marsie przenosi ich wielką wizję na jeszcze większe płótno. Gdzie Dostarcz nam Księżyc miał milczącego bohatera będącego świadkiem wydarzeń z przeszłości, Wybaw nas Marsie ma dźwięczną główną rolę, która odgrywa kluczową rolę w historii, a także pełną obsadę postaci drugoplanowych. Nowe mechanizmy rozgrywki, takie jak niesamowicie realistyczny system wspinaczki, sekcje w pierwszej osobie w stanie zerowej grawitacji i trudne łamigłówki sprawiają, że tym razem przygoda jest jeszcze bardziej urozmaicona.

W niedalekiej przyszłości Ziemia została spustoszona przez straszne powodzie i gwałtowne burze w wyniku zmian klimatycznych. Tylko ARK – ogromne statki z mocą przywracania życia roślin i atmosfery planety – mogą dać ludzkości szansę na zabezpieczenie świata dla przyszłych pokoleń. Jednak te ARK są obecnie w posiadaniu tajemniczej grupy Outward, która uciekła ze statkami na Marsa i celowo zostawiła resztę ludzkości, aby zacząć od nowa. Odkrywanie losu kolonistów z Outward i miejsca pobytu ARK jest tym, co napędza twoją podróż po Marsie w tej przygodzie science fiction.

Ale ta większa opowieść o ratowaniu świata to tylko jedna warstwa potężnej i emocjonalnej narracji Deliver Us Mars. Sercem gry jest relacja między ojcem a córką. Wcielamy się w młodą astronautkę Kathy Johanson, której ojciec, Isaac, porzucił ją wiele lat wcześniej, aby dołączyć do grupy Outward, która uciekła na Marsa. W teraźniejszości tajemnicza wiadomość sugeruje, że Isaac może nadal żyć – a Kathy jest zdeterminowana, by dołączyć do misji Światowej Agencji Kosmicznej na Czerwoną Planetę i odkryć prawdę, mimo że jej ojciec jest poszukiwanym zbiegiem na Ziemi.

„Ważne było, aby wpływ tego związku bulgotał pod powierzchnią przez cały czas” — mówi Ellise Chappell („Poldark”, „Młody Wallander”), która gra Kathy i użycza jej podobieństwa tej postaci. „Kathy od lat żyje z pytaniami bez odpowiedzi, co moim zdaniem wpływa na sposób, w jaki się zachowuje. Ten zerwany związek wpływa na jej zainteresowania, motywację, a nawet poczucie humoru, które, jak sądzę, wykorzystuje do ukrycia głębokiego smutku i niepewności. Sprawia też, że Kathy jako postać jest dość nieprzewidywalna – gdzie leży jej lojalność?

To napięcie prawdziwych motywacji Kathy będzie sprawiało, że gracze będą zgadywać przez całą grę: czy naprawdę udała się na Marsa, aby znaleźć ARK i ocalić ludzkość, czy też samolubnie chce odnaleźć ojca, co nie podziela jej członków załogi? A może chce obu jednocześnie, być może zagrażając misji?

Zrzut ekranu Dostarcz nam Marsa

„Oprócz tego, że jest to wielka kosmiczna opera zmieszana z psychologicznym dramatem rodzinnym, co samo w sobie jest niezwykłym połączeniem – sprawdzającym się genialnie – Wybaw nas Marsie to gra pełna suspensu, cudów i tajemnic eksplorujących Czerwoną Planetę” — mówi aktor i dyrektor wykonawczy Neil Newbon (Wioska Resident Evil, Wrota Baldura 3), który gra ojca Kathy, Isaaca, i pomógł ożywić nagrane w ruchu przerywniki filmowe we współpracy z KeokeN Interactive. „Ma brutalne podteksty, ale nie jest jawnie brutalny. Myślę, że to sprawia, że ​​jest to przemyślany i dobrze obserwowany utwór, a jednocześnie jest ekscytujący i urzekający jako opowieść. Niebezpieczeństwo i groźba przemocy są zawsze obecne, ale nie gloryfikowane – a ten podstawowy nurt dodaje napiętego doświadczenia podróży Kathy”.

Newbon był wielkim fanem Dostarcz nam Księżyc że skontaktował się z KeokeN Interactive po ukończeniu gry. „Wysłałem im e-maila wkrótce po wydaniu, aby poprosić o współpracę z nimi około 4 lata temu”, mówi. Teraz jest jedną z gwiazd kontynuacji, wnosząc wiele wewnętrznych konfliktów do roli Isaaca Johansona, o którym gracze dowiedzą się z holograficznych pamiętników po przybyciu na Marsa. Żal Isaaca z powodu pozostawienia Kathy przed laty jest kluczowym elementem całej narracji. „Opisałem jego życie i wydarzenia, które doprowadziły go do tej strasznej decyzji. To nie był łatwy moment, ale jako aktor uwielbiałem pracować nad tymi scenami”.

Wybaw nas Marsie to gra, która prosi graczy o wyrobienie sobie opinii na temat historii i tego, co warto poświęcić dla większego dobra. Podczas gdy grupa Outward początkowo wydaje się być złoczyńcą w tym kawałku, podróż Kathy przez ich kolonie na Marsie ujawnia frakcję, która była pełna walk wewnętrznych i konfliktów o to, co zrobili. Gracze doświadczą tej równoległej historii podczas odzyskiwania ARK i prześledzą kroki Outward, gdy znosili trudne realia próby kolonizacji Marsa (co, nawet z mocą ARK, nie było łatwe).

Zrzut ekranu Dostarcz nam Marsa

„Myślę, że Kathy, podobnie jak większość postaci w filmie Wybaw nas Marsie, nie należy do archetypów „dobrych” ani „złych”” — mówi Chappell. „W tej grze nikt nie jest bohaterem ani złoczyńcą; każda postać jest złożoną reprezentacją tego, co to znaczy być człowiekiem, wadami i wszystkim. Kathy jest antybohaterem; pomimo tego, że jest odważny, zdeterminowany i bardzo inteligentny. Potrafi też być zwodnicza, krótkowzroczna i lekkomyślna. Jest postacią, która musi dokonywać trudnych wyborów, które postawią gracza pod znakiem zapytania, co jest „dobre”, a co „złe”.

Gracze zbudują silną więź z Kathy, która znosi ogromne szanse na osiągnięcie swojej misji. Celem KeokeN Interactive jest stworzenie bohatera, który czuje się jak prawdziwa osoba, odzwierciedlając ich ugruntowane podejście do opowiadania historii science-fiction, które jest spójne ze stylem pierwszej gry.

Dziś mogą sami wyruszyć w tę podróż na Marsa, doświadczając wspaniałych środowisk, ogromnej różnorodności rodzajów rozgrywki i finału, który pozostanie z nimi na długie lata.

Newbon wyjaśnia, jak ma nadzieję, że gracze będą się czuć Wybaw nas Marsie gdy skończą grę. „Przewieziony. Wzruszeni i chcący natychmiast zadzwonić do swoich najbliższych ludzi i powiedzieć im, że ich kochają”.

Zrzut ekranu Dostarcz nam Marsa

Wybaw nas Marsie

Xbox Live

Wybaw nas Marsie

Odlewnia graniczna


20

29,99 $

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry Deliver Us The Moon, Deliver Us Mars to klimatyczna przygoda science-fiction oferująca wciągające wrażenia astronautów. Eksploruj nowe granice podczas pełnej napięcia misji o wysoką stawkę, której celem jest odzyskanie statków kolonizacyjnych ARK, skradzionych przez tajemniczego Outward. NOWA ODWAŻNA MISJA Dziesięć lat po misji Fortuna ludzkość jest bliżej niż kiedykolwiek zagłady. Po tajemniczym wezwaniu pomocy z Marsa najmłodsza astronautka na Ziemi, Kathy Johanson, dołącza do Zephyra i jego załogi w ostatniej misji: odzyskać statki kolonizacyjne ARK, skradzione przez tajemniczego Outwarda, a wraz z nimi zapewnić przetrwanie rasy ludzkiej. ROZGRYWKA NIE Z TEGO ŚWIATA Wejdź na pokład Zephyra i wyrusz w podróż z Ziemi na powierzchnię Marsa. Przemierzaj i znoś jego surowy i bezlitosny teren, dążąc do odkrycia tajemnic pozostawionych przez Outward. Użyj zarówno mózgu, jak i siły, aby pokonać psychiczne i fizyczne wyzwania, znaleźć ARK i odkryć motywacje tych, którzy stoją za wezwaniem pomocy, który cię tu sprowadził. RĘCZNIE WYKONANA WRĘCZ Ciesz się dopracowaną i wciągającą narracją wypełnioną wciągającą rozgrywką. Każdy moment jest tworzony ręcznie, zapewniając pełną napięcia, emocjonującą narrację wraz z muzyką wielokrotnie nagradzanego kompozytora Sandera Van Zantena, najnowocześniejszymi technikami motion capture i oszałamiającą grafiką napędzaną silnikiem Unreal Engine. Zbaw nas Marsie © 2023 KeokeN Interactive BV Wszelkie prawa zastrzeżone. Opublikowane przez Frontier Developments plc. „Frontier” „Frontier Foundry” i logo Frontier są znakami towarowymi Frontier Developments plc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Deliver Us Mars korzysta z silnika Unreal® Engine. Unreal® Engine © 1998-2023, Epic Games, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Unreal i jego logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Epic w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/02/02/deliver-us-mars-out-now-launch/