Wyrusz naprawia exploity w The Finals dzięki aktualizacji łatki

Embark wydaje łatkę do The Finals, która ma rozwiązać frustrujący exploit, który pozwalał graczom prześladować przeciwników przez ściany.

Poprawka dotycząca finałów

Firma Embark wdrożyła poprawkę do The Finals, która rozwiązuje problem niezwykle frustrującego exploita umożliwiającego graczom prześladowanie przeciwników przez ściany. Ta łatka ma na celu naprawienie wielu problemów wprowadzonych w aktualizacji 2.10.0 na początku tygodnia, począwszy od błędnego wspomagania celowania, które „uniemożliwia śledzenie przeciwników przez obiekty takie jak ściany, ziemia itp.

Wprowadzono ulepszenia

Łatka naprawia także paski zdrowia wrogów – pozostawały one na ekranie dłużej niż zamierzono, ale także prześwitywały przez ściany i teren. Dodatkowo naprawia inny problem, w wyniku którego gracze nie mogli śledzić kontraktów w torach nowicjusza/challengera/pro/mastera. Zmiana, która usuwała powiązanie broni kierunkowej dla kontrolerów, również została cofnięta i naprawiono nieprawidłowy komunikat wyświetlany, gdy gracze zostali „zablokowani w grze”. Łatka naprawia także inny exploit pozwalający graczom strzelać z FAMAS, noży do rzucania i R93 (między innymi broni) „ze znacznie większą szybkością” „podczas anulowania animacji”.

Spadek wydajności

Podczas gdy The Finals rozpoczęło się dobrze podczas niespodziewanej premiery w grudniu ubiegłego roku, a akcja 5 na 5 była na tyle popularna, że ​​jej twórca, Embark Studios (spółka zależna Nexon), szybko poczuł się przytłoczony napływem kodów, darmowa Według wydawcy Nexon, strzelanka zorientowana na zniszczenie, przeznaczona do gry, radzi sobie od tego czasu „poniżej oczekiwań”, co przyczyniło się do spadku oczekiwanych przychodów.

„Strzelanka wieloosobowa firmy Embark Studios w tej chwili olśniewa, ale głosy sztucznej inteligencji świadczą o większym problemie z wizją artystyczną” – napisał Rick Lane w swojej trzygwiazdkowej recenzji.

Źródło: www.eurogamer.net