Wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku: karta rozszerzeń Xbox 1 TB za 89,99 USD w sklepie Woot

Niesamowita oferta dla fanów Xbox

Wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku są obecnie w pełnym rozkwicie, a wiele kuszących ofert będzie ujawnianych aż do 24 listopada. Niezbędną ofertą, której nie możesz przegapić, jest karta rozszerzeń Xbox 1 TB dostępna w serwisie Woot należącym do Amazona za niesamowitą cenę 89,99 USD. To zdecydowanie najlepsza oferta, jaką kiedykolwiek widzieliśmy na ten produkt, a poprzednia najlepsza cena wynosiła 124,99 USD. Nie można zatem zaprzeczyć, że oferta ta będzie wyprzedana do końca tygodnia.

Szansa, którą należy szybko wykorzystać

Większość obecnych ofert będzie obowiązywać do Cyberponiedziałku, ale od czasu do czasu pojawiają się wyjątkowe oferty o ograniczonym czasie, które wymagają natychmiastowej reakcji, aby z nich skorzystać. Tak jest w przypadku tej oferty, która może wkrótce wygasnąć. Należy pamiętać, że karta jest objęta 90-dniową gwarancją firmy Woot w porównaniu do 1 roku w przypadku firmy Microsoft.

Pomimo ogromnej zniżki niektórzy mogą kwestionować atrakcyjność tej oferty, biorąc pod uwagę możliwość zakupu dysku SSD o pojemności 2 TB do PS5 za jedyne 99,99 USD. Podwojenie pojemności pamięci za jedyne 10 dolarów więcej, a to znacząca różnica w cenie. Entuzjaści Xbox mogą również poczuć się zaskoczeni wadami decyzji Microsoftu o zastosowaniu zastrzeżonego rozwiązania pamięci masowej na konsolach z serii Xbox. Jednak z tej wyjątkowej oferty warto skorzystać bez dalszej zwłoki, bo konieczność płacenia 150 dolarów za taką kartę byłaby przerażająca.

Inne oferty, których nie można przegapić

Inne oferty, które warto poznać, obejmują rabat do 30 USD na kontrolery Xbox, świetne oferty pakietów Xbox i nowy pakiet Nintendo Switch OLED za jedyne 349 USD.

Źródło: www.ign.com