Wyprzedaż pakietów jest tutaj z niesamowitymi ofertami na świetne tytuły i DLC


Powietrze robi się chłodne, więc nadszedł czas, aby się zebrać, ale poważnie, co jest lepszego niż znalezienie gry, w którą chciałeś zagrać w wyprzedaży? Oczywiście znalezienie gry w pakiecie z niesamowitą zawartością dodatkową.

Przygotowaliśmy ekscytującą listę tytułów, od simów po platformówki, od zapierających dech w piersiach gier survivalowych po ulubione imprezy i przygody.

Dołącz do nas i ciesz się rabatami do 75% od teraz do 8 listopada. Oto mała próbka tytułów, które mamy do zaoferowania w [email protected] Wyprzedaż pakietów:

Dead by Daylight: Stranger Things Edition
Czy kiedykolwiek chciałeś wcielić się w jedną z postaci ze swoich ulubionych horrorów? Dead by Daylight to gra wieloosobowa 1v4, która czerpie ze wszystkich zakątków świata horroru, od potężnego slashera po przerażającą istotę paranormalną. Wybierz między graniem niepowstrzymanego zabójcy a jednym z czterech ocalałych próbujących uniknąć makabrycznej śmierci. Edycja Stranger Things z Dead by Daylight zawiera całą zawartość Edycji Specjalnej, trzy oryginalne rozdziały (Curtain Call, Shattered Bloodline, Darkness Among Us) oraz rozdział Stranger Things. Ta edycja daje dostęp do listy 11 zabójców i 14 ocalałych.

The Jackbox Party Quintpack
Rozbiliśmy wszystkie gry towarzyskie z Jackbox Pakiety imprezowe 1, 2, 3, 4 i 5 w jedną niesamowicie zabawną kolekcję! To 25 zabawnych gier towarzyskich za jedną świetną cenę!
Gra to lokalny tryb dla wielu graczy, ale można ją oglądać w strumieniach ze zdalnymi graczami. Gracze używają telefonów, tabletów lub laptopów podłączonych do Internetu jako kontrolerów!

Car Mechanic Simulator – Edycja Deluxe
Symulator mechanika samochodowego rzuca wyzwanie graczom naprawiania, malowania, tuningowania i prowadzenia samochodów. Znajdź klasyczne, unikalne samochody w nowym module „Znajdywanie stodoły” i module Złomowisko. Zbuduj i rozwiń swoje imperium serwisowe w tej niezwykle szczegółowej i bardzo realistycznej grze symulacyjnej, w której dbałość o szczegóły samochodu jest zdumiewająca. Car Mechanic Simulator zawiera również aukcje samochodowe, na których stare samochody można odsprzedać lub kupić do swojej kolekcji. Nieskończona liczba losowo generowanych misji w grze sprawi, że będziesz bardziej niż zajęty (i brudny). Zawiera Symulator mechanika samochodowego i wszystkie 13 płatnych DLC.

Warhammer: Vermintide 2 – Edycja Ultimate
Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją znanego krytyka Warhammer: End Times – Vermintide. W tej epickiej grze kooperacyjnej dla 4 graczy walczysz razem ze znajomymi przeciwko siłom Chaosu i Skavenów w świecie Warhammer Fantasy Battles. Szkodnik 2 rozszerza intensywną walkę pierwszoosobową o zupełnie nową frakcję wroga, 15 nowych ścieżek kariery, drzewka talentów, nową broń, ulepszony system łupów i nie tylko.

Ten pakiet zawiera DLC Shadows over Bögenhafen i DLC Powrót do Ubersreiku, 3 heroiczne czyny, skórki o tematyce heraldycznej Helmgart, 1 ramkę portretu i posąg Twierdzy Sigmara.

Sinking City Xbox Series X|S Deluxe Edition
Tonące Miasto to gra przygodowa i śledcza osadzona w otwartym świecie inspirowanym uniwersum HP Lovecrafta, mistrza horroru. Na wpół zanurzone miasto Oakmont jest opanowane przez siły nadprzyrodzone. Jesteś prywatnym detektywem i musisz odkryć prawdę o tym, co opanowało miasto… i umysły jego mieszkańców.

Ulepsz swoje wrażenia dzięki Edycji Deluxe, która zawiera Tonące Miasto®, The Worshipers of the Necronomicon – 3 nowe zadania, w których Charles Reed bada nierozwiązane sprawy i wyrusza w poszukiwaniu tajemniczych ksiąg zaklęć, które kryją niewypowiedziane moce, Miłosierne szaleństwo – 3 nowe zadania, które odkrywają kultowe historie Lovecrafta i ujawniają tajemnice Oakmont i jego obłąkanych obywateli i wiele więcej.

Surviving Mars – pierwsza edycja kolonii
Witaj w domu! Nadszedł czas, aby postawić swoje roszczenia na Czerwonej Planecie i zbudować pierwsze działające kolonie ludzkie na Marsie! Wszystko, czego potrzebujesz, to zapasy, tlen, dziesięciolecia szkolenia, doświadczenie z burzami piaskowymi i nastawienie na „możliwość zrobienia”, aby odkryć przeznaczenie tych dziwnych czarnych kostek, które pojawiły się znikąd. Przy odrobinie urozmaicenia to miejsce będzie niesamowite!

Pierwsza edycja kolonii Przetrwanie Marsa zapewnia ambitnym kolonistom wiele nowych sposobów na dostosowanie nowych domów i kopuł. Do tej edycji dołączona jest przepustka sezonowa, która doda dwa pełne rozszerzenia i dwa pakiety zawartości do Surviving Mars.

Wyprzedaż potrwa do 8 listopada, więc pospiesz się i skorzystaj z tych ofert pakietowych, zanim znikną. Pełną listę tytułów i nie tylko znajdziesz na Xbox.com.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/11/05/the-bundle-sale-is-here-with-amazing-deals-on-great-titles-and-dlc/