Wyprzedaż krzeseł gamingowych Razer, aż do 90 dolarów oszczędności!

Fotele gamingowe Razer są już w sprzedaży online, a na kilka modeli Enki i Iskur można uzyskać zniżki sięgające 90 dolarów. Większość ofert można znaleźć na Amazonie, gdzie można kupić Razer Enki w kolorze różowym Quartz za 416 dolarów (500 dolarów) i czarnym za 450 dolarów (500 dolarów). Możesz także kupić model Enki X w kolorze czarnym za 350 dolarów (było 400 dolarów). Następnie w sklepie internetowym Razera można kupić Razer Iskur V1 za jedyne 510 dolarów (było 600 dolarów). Dostępny jest w kolorze czarnym lub zielonym. Większe krzesło Razer Iskur XL jest również dostępne na Amazonie za 600 dolarów, czyli o 50 dolarów mniej niż w sklepie internetowym Razera. Poniżej możesz sprawdzić wszystkie oferty krzeseł do gier Razer, ale jeśli chcesz wydać trochę więcej, krzesła Herman Miller są dostępne z 20% zniżką przez ograniczony czas.

Oferty foteli gamingowych Razer

Jeśli szukasz najnowszych krzeseł do gier Razer, Iskur V2 został wydany na początku tego roku i jest świetną opcją z szerszym siedziskiem, wyższym oparciem i lepszym podparciem lędźwiowym niż Iskur V1. Chociaż nie jest objęty rabatami, nadal jest dostępny na Amazon za 650 USD.

Oferty foteli gamingowych Hermana Millera

Krzesła Razera to nie jedyna dostępna obecnie oferta krzeseł do gier. Stworzone we współpracy z firmą Logitech G fotele do gier Hermana Millera Embody, Aeron, Sayl i Vantum są dostępne w sklepie internetowym firmy z 20% rabatem do 400 dolarów taniej – to wydaje się dużą zniżką, ale te luksusowe opcje są znacznie droższe od Razera, nawet po obniżkach. Każdy model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Embody to flagowe krzesło Hermana Millera, ale jeśli chodzi o model „budżetowy”, spójrz na Vantum.

Źródło: www.gamespot.com