Wyłącznie dla konsoli Xbox Zastąpiono: przełożenie gry z podanego powodu

„Zastąpiona”, bardzo oczekiwana gra wideo na konsolę Xbox, została przesunięta na rok 2024. Ta gra dostępna wyłącznie na konsoli Microsoftu wywołuje wiele emocji dzięki wysokiej jakości grafice pikselowej. Studio deweloperskie Sad Cat Studios poinformowało o opóźnieniu aktualizacji produkcji, podkreślając, że zespół „rozumie skalę gry” i że rozwój postępuje „w stałym tempie”. Jednak wysoka jakość wizualna gry, która obejmuje ponad 500 ręcznie malowanych animacji specjalnie dla platformówki, spowodowała tę przeszkodę w wydaniu gry.

Wyzwanie wysokich oczekiwań

„Po wstępnej zapowiedzi gry Remembered w 2021 r. i jej zwiastuna w 2022 r. mieliśmy wobec społeczności niesamowite oczekiwania” – napisali twórcy w oświadczeniu opublikowanym na stronie Nie stać nas na wydanie przeciętnej gry… To nasza pierwsza gra i chcemy, aby było to jak najlepsze doświadczenie. »

W chwili początkowej zapowiedzi produkt „Replacement” był chwalony za piękną grafikę 2,5D. Była to część prezentacji, która napełniła nas optymizmem co do przyszłości Xbox. Podczas gali The Game Awards 2022 zaprezentowano nowy zwiastun „Replaced”, gdzie umieściliśmy go wśród 10 najważniejszych odkryć serialu.

Mroczne i cyberpunkowe uniwersum

Akcja „Replaced” rozgrywa się w alternatywnej Ameryce lat 80., mrocznej i przesiąkniętej cyberpunkową estetyką. Pierwotnie planowany na 2022 rok, jego premiera została opóźniona ze względu na wojnę na Ukrainie. Kiedy gra Exchange wreszcie zostanie wydana, rozpocznie się pracowity rok gier dostępnych wyłącznie na Xbox, z takimi tytułami jak Avowed, Microsoft Flight Simulator 2024 i Senua’s Saga: Hellblade II. Dostępna będzie także w dniu premiery w ramach Xbox Game Pass.

Źródło: www.ign.com