Wyjątkowa zniżka na The Last of Us Part I na PS5 – Czarny piątek 2023

Odkryj ekskluzywną ofertę The Last of Us Part I na Czarny piątek 2023

Gra The Last of Us Part I otrzymała znaczną zniżkę z okazji Czarnego Piątku 2023, obniżając cenę remake’u Naughty Dog na PS5 do zaledwie 40 dolarów. To najniższa cena od premiery, więc jeśli czekałeś na świetną ofertę, teraz jest na to czas. Podczas poprzednich wyprzedaży The Last of Us Part I sprzedawano zwykle za 50 dolarów. Możesz skorzystać z tej zniżki 30 USD w Amazon i Best Buy.

Wydany we wrześniu ubiegłego roku remake The Last of Us na PS5 zawiera ulepszenia wizualne, w tym lepsze oświetlenie i wydarzenia atmosferyczne. Gracze mogą również spodziewać się krótszego czasu ładowania dzięki dyskowi SSD PS5, a także dotykowym reakcjom z kontrolera DualSense konsoli. Gra obsługuje także dźwięk 3D i wykorzystuje adaptacyjne wyzwalacze DualSense.

Recenzja The Last of Us Part 1 w serwisie GameSpot przyznała grze ocenę 8/10. „Chociaż projekt niektórych poziomów mógł nie zestarzeć się zbyt dobrze, żywe postacie i niezwykła historia są bardziej przejmujące niż kiedykolwiek” – powiedzieliśmy w naszej recenzji.

Skorzystaj z ekskluzywnych ofert na gry na PS5

The Last of Us zostało zaadaptowane na dobrze przyjęty serial, który został wyemitowany w HBO na początku tego roku. Jeśli nie oglądałeś programu lub chcesz obejrzeć go jeszcze raz w wyraźnej rozdzielczości 4K, możesz kupić go na Blu-ray 4K za 30 dolarów na Amazon. Jeśli zdecydujesz się na rozdzielczość 1080p, standardowy Blu-ray kosztuje tylko 15 dolarów.

Najlepsze ekskluzywne oferty na gry na PS5

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Film z Youtube’a

Źródło: www.gamespot.com