Wyjątkowa oferta: PS5 Slim za 390 GBP dla członków Amazon Prime

Zajęło nam trochę czasu, zanim w 2024 r. otrzymaliśmy pierwszą wysokiej jakości umowę na konsolę do gier, prawda? I kiedy PS5 Slim był zajęty sprzedażą poniżej sugerowanej ceny detalicznej, cena nagle spadła. W rzeczywistości możesz kupić PS5 Slim za jedyne 390 GBP, jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, w porównaniu z 479,99 GBP. To kolejne 20 funtów mniej niż początkowa zniżka, którą widzieliśmy w tym roku, i najlepsza oferta, jaką widzieliśmy na tym smukłym modelu od czasu premiery.

Funkcje PS5 Slim

Zachowując wysoką wydajność i funkcje oryginalnego PS5, wersja Slim zajmuje się masą, która była godnym uwagi aspektem swojego poprzednika. Nadal oferuje błyskawiczne ładowanie i możliwość grania w gry w oszałamiającej rozdzielczości 4K, zapewniając doskonałe wrażenia z gry. PS5 Slim jest dostępny w dwóch wersjach: jedna z napędem dyskowym i druga jako konsola wyłącznie cyfrowa.

Niezbędne akcesoria do PlayStation Portal w 2024 roku

Udało Ci się zdobyć słynny Portal PS. Co powiesz na niezbędne akcesoria do tego nowego urządzenia? Jeśli nie wiesz, to nie ma Bluetooth (przepraszam), więc będziesz potrzebować zastrzeżonych słuchawek Sony do korzystania z urządzenia. Niestety, nie obejmuje to również oryginalnego zestawu słuchawkowego Pulse 3D, więc będziesz musiał zainwestować w coś nowego, jeśli chcesz grać na kanapie, nie przeszkadzając nikomu w tym samym pokoju co Ty. Załączamy łącza do bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Pulse Elite i Pulse Explore, które zostały zaprojektowane do bezproblemowej współpracy z PS Portal. Dodaliśmy także zabezpieczenia ekranu i poręczne etui do przenoszenia urządzenia!

Bezprzewodowe słuchawki Pulse Elite – zobacz produkt

Bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore

Bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore — zobacz produkt

Źródło: www.ign.com