Wyjątkowa oferta: karta SanDisk Ultra 512 GB Micro SDXC za 24,99 USD w Walmart!

Najlepsze oferty pamięci masowej dla Nintendo Switch, Steam Deck i ASUS ROG Ally

Karta SanDisk Ultra 512 GB micro SDXC w sprzedaży w sklepie Walmart

Obecnie Walmart oferuje kartę micro SDXC SanDisk Ultra 512 GB za jedyne 24,99 USD. Członkowie Walmart+ otrzymują bezpłatną wysyłkę, w przeciwnym razie musisz osiągnąć łączną kwotę zamówienia wynoszącą 35 USD. Obecnie jest to najtańsza karta micro SDXC o pojemności 512 GB, jaką widzieliśmy w ofercie legalnej marki. Ta oferta jest częścią obszernej promocji Walmart, która może konkurować z Prime Day Amazona. SanDisk jest własnością Western Digital i jest najpopularniejszą marką kart pamięci do konsoli Nintendo Switch.

Jeśli zaczynasz budować cyfrową kolekcję gier, prawdopodobnie już wiesz, jak ograniczona jest podstawowa pojemność pamięci Switcha. Switch i Switch OLED mają odpowiednio 32 GB i 64 GB pamięci wewnętrznej, z czego część jest zarezerwowana dla systemu operacyjnego. Zelda: Tears of the Kingdom zajmuje 16 GB, a Breath of the Wild około 13,5 GB. Jeśli kupisz je w wersji cyfrowej, same te dwie gry zapełnią całą pamięć wewnętrzną konsoli OG Switch. W konsoli Switch znajduje się tylko jedno gniazdo rozszerzeń, dlatego chcesz mieć pewność, że otrzymasz możliwie największą kartę, na jaką Cię stać.

Karta SanDisk Ultra micro SDXC jest kompatybilna z praktycznie każdym urządzeniem obsługującym standard kart micro SDXC. Obejmuje to Nintendo Switch, Steam Deck i ASUS ROG Ally. Ma wskaźnik prędkości U1 A1 i prędkość odczytu do 120 MB/s. Istnieją szybsze karty, ale Nintendo Switch nie może wykorzystać takich prędkości. W zestawie znajduje się także adapter karty SD.

Sprawdź wszystkie najlepsze oferty Nintendo Switch, aby uzyskać zniżki na inne gry i akcesoria.

Źródło: www.ign.com