Wyjątkowa oferta: karta rozszerzeń WD Black C50 1 TB do konsoli Xbox Series w cenie 125,99 USD

Amazon oferuje najniższą w historii cenę oficjalnie licencjonowanej karty rozszerzeń WD Black C50 1 TB do konsol Xbox Series. Obecnie kosztuje zaledwie 125,99 dolarów, co stanowi 16% zniżki w porównaniu z pierwotną ceną wynoszącą 150 dolarów. Jest obecnie o 25 dolarów tańsza niż karta rozszerzeń Seagate 1 TB. C50 to jeden z najlepszych dysków SSD do konsoli Xbox, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że opcje są dość ograniczone.

Karta rozszerzeń WD Black C50 1 TB do konsoli Xbox w cenie 125,99 USD

Karta rozszerzeń WD Black C50 to zasadniczo dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB zamknięty w specjalnej obudowie kompatybilnej z konsolą Xbox. W przeciwieństwie do bardziej złożonego procesu instalacji dysku SSD PS5, który polega na otwarciu PS5 w celu uzyskania dostępu do gniazda SSD, kartę rozszerzeń Seagate wystarczy podłączyć do dedykowanego portu z tyłu konsoli Xbox.

Ta karta rozszerzeń oferuje taką samą prędkość jak wewnętrzny dysk SSD, dzięki czemu nie stracisz wydajności ani nie doświadczysz wydłużonego czasu ładowania, jak w przypadku zwykłego dysku USB. Dzięki karcie rozszerzeń o pojemności 1 TB możesz podwoić ilość miejsca na konsoli Xbox Series X i Xbox Series S Carbon Black Edition oraz potroić ilość miejsca na konsoli OG (białej) Xbox Series S.

W przeciwieństwie do PS5 nie ma alternatywnych metod dodawania szybkiej pamięci do konsoli Xbox. Twoje opcje są ograniczone do kart rozszerzeń WD lub Seagate, co podkreśla znaczenie skorzystania z dobrej okazji, gdy się pojawi.

Szukasz więcej akcesoriów do konsoli Xbox? Sprawdź już dziś najlepsze oferty Xbox.

Źródło: www.ign.com