Wygląda na to, że gra Thirty Seconds Of Elden Ring wyciekła do sieci


To, co wydaje się być nowym materiałem z rozgrywki Elden Ring, jest obecnie krążone w mediach społecznościowych, pozornie oferując wgląd w to, jak gra będzie działać poza oficjalnymi zwiastunami.

Trzydziestosekundowy klip rozgrywa się na skalistym szczycie wzgórza w pobliżu zrujnowanego zamku, a w oddali wznosi się widmowe drzewo. Po obróceniu kamery, by lepiej przyjrzeć się otoczeniu, jesteśmy traktowani, gdy postać wskakuje na szczyt wzgórza, powodując, że para orłów wylatuje w powietrze w gęstwinie piór.

Materiał filmowy został rzekomo nagrany na Xbox One, choć jego pochodzenie pozostaje niepotwierdzone. Zakładając, że jest to uzasadnione, nowy materiał filmowy daje nam lepsze wyczucie ruchu Elden Ring, szczególnie jeśli chodzi o to, jak główny bohater radzi sobie ze skakaniem.

Poza tym wciąż wiemy stosunkowo niewiele o Elden Ring, chociaż od daty premiery dzieli nas zaledwie kilka miesięcy. W wywiadzie dla IGN reżyser Hidetaka Miyazaki opisał otwarty świat i rozgrywkę, ale niewiele więcej zostało pokazane w oficjalnych materiałach filmowych.

Najlepsze gry 2021

Niezależnie od tego, Elden Ring pozostaje bardzo wyczekiwany, nie tylko dlatego, że Dark Souls i Bloodborne to jedne z najlepszych gier akcji, jakie kiedykolwiek powstały. Ponieważ Elden Ring Ring ma się ukazać na początku przyszłego roku, mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy więcej tej gry Soulsborne z otwartym światem.

Elden Ring ma obecnie ukazać się 21 stycznia 2022 r. na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Tutaj znajdziesz nasze wrażenia z pierwszych 15 minut rozgrywki w Elden Ring.

Kat Bailey jest starszym redaktorem wiadomości w IGN

Source : https://www.ign.com/articles/elden-ring-gameplay-leak