Wygląda na to, że Ghost of Tsushima otrzymał ostatnią planowaną łatkęPo prawie dwóch latach Sucker Punch wydał coś, co wydaje się być ostateczną planowaną łatką do Ghost of Tsushima i powiedział, że „w tej chwili nie pracuje aktywnie nad żadnymi dodatkowymi łatami”.

Jak donosi PlayStation LifeStyle, Sucker Punch podzielił się wiadomościami na temat informacji o łacie 2.18 do Ghost of Tsushima, pośrednio drażniąc się, że są na pełnych obrotach nad bez wątpienia kolejnym, niezapowiedzianym projektem.

„Chociaż nie pracujemy obecnie aktywnie nad żadnymi dodatkowymi łatami, będziemy nadal monitorować opinie na temat prowadzonego przez społeczność subreddita Gotlegends i wiadomości wysyłanych do @SuckerPunchProd na Twitterze w przypadku pojawiających się błędów lub problemów o wysokim priorytecie” Sucker Punch napisał. „Chcemy bardzo DZIĘKUJĘ całej społeczności za niesamowitą ilość wsparcia i opinii, które otrzymaliśmy od czasu premiery.

„Kiedy Legends wystartowało w październiku 2020 r., nigdy nie spodziewaliśmy się, że będziemy mieć tak aktywną społeczność ponad półtora roku później i nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni wszystkim, którzy byli z nami w tej podróży!”

Ghost of Tsushima został wydany na PS4 17 lipca 2020 r., a Director’s Cut na PS5 i PS4 pojawił się 20 sierpnia 2021 r. Chociaż Ghost of Tsushima: Legends rozpoczął swoje życie jako gra dla jednego gracza, przyniósł dobrze przyjętą składnik gry wieloosobowej do tytułu w dniu 16 października 2020 r.

Ghost of Tsushima był prawdziwym hitem Sony, a film oparty na jego świecie jest obecnie opracowywany w Sony Pictures ze scenarzystą Takashi Doscherem i reżyserem Johna Wicka, Chadem Stahelskim.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/ghost-of-tsushima-appears-to-have-received-its-final-planned-patch