Wydarzenie zrzutu bomb w Fallout 76 przynosi upiorne spalenie, wyprzedaż i tydzień darmowej gry


W świecie Fallouta październik może być ponure wspomnieniami Dzień zrzutu bomb — moment na osi czasu serialu, w którym wojna nuklearna zniszczyła planetę. Jednak dało także graczom napromieniowane Appalachy do odkrywania, budowania i wykonywania zadań z przyjaciółmi w Fallout 76, więc robimy Dzień Zrzutu Bomb, aby świętować z upiornym wydarzeniem w grze, wyprzedażami i nie tylko!


Dołącz do tygodnia darmowej gry


Nie wyszedłeś jeszcze ze swojego Krypty? Zrób swoje pierwsze kroki w Appalachach za darmo od 19 do 25 października podczas naszego tygodnia darmowej gry! Chcesz grać dalej po zakończeniu tygodnia darmowej gry? Kup pełną wersję gry (ze zniżką; więcej o tym za chwilę), a wszystkie twoje postępy zostaną zachowane, co pozwoli ci wrócić do gry i kontynuować grę.

Gracze na konsoli będą potrzebować aktywnego członkostwa Xbox Live Gold, aby wziąć udział w tygodniu darmowej gry. Ponadto wersja gry na komputery PC z systemem Windows 10 nie będzie obsługiwać promocji Tydzień darmowej gry. Gracze na PC, którzy chcą uzyskać dostęp do tygodnia darmowej gry, mogą to zrobić za pośrednictwem wersji gry Bethesda.net, Steam lub Xbox Play Anywhere.


Zaoszczędź podczas wyprzedaży bomb


Od teraz do 26 października możesz zaoszczędzić nawet do 75% Fallout 76 dzięki naszej wyprzedaży Bombs Drop Sale w sklepie Xbox — idealny dla graczy, którzy chcą więcej przygód po tygodniu darmowej gry lub po prostu zgarnij dodatkową kopię dla znajomego, aby mogli dołączyć do Ciebie! Do 25 października będziemy też przeceniać przedmioty w grze z nadwyżką akcji i do 50% zniżki na przedmioty dostawcy. Atomy będą również dostępne w sprzedaży do 25 października, dzięki czemu będziecie mogli dużo zaoszczędzić na atomach, które można wydać na nowe ubrania i zbroje, przedmioty CAMP, emotki i nie tylko.


Cukierek albo psikus z upiornym spalonym


Wreszcie sezon Halloween trafia do Appalachów w Fallout 76! Od 19 października do 2 listopada gracze mogą natknąć się na spalonych przebranych w kostiumy i rozdających gadżety. Okej, mniej „rozdają gadżety”, a więcej „upuszczają gadżety po pokonaniu”, ale to nie powód, aby nie brać udziału w małej zabawie w Appalachach. Dowiedz się więcej o wydarzeniu Upiorni spaleni w naszej funkcji Wewnątrz Krypty tutaj.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy weteranem pustkowi, zadzwoń do nas Dzień zrzutu bomb z innymi mieszkańcami Krypty i wskocz do Fallout 76 Dziś! Więcej wiadomości i informacji na temat Fallout 76, przejdź na fallout.com lub sprawdź nasze oficjalne konto na Twitterze.

Xbox Live

Fallout 76: Steel Dawn Deluxe Edition

Bethesda Softworks


1698


59,99 USD

23,99 USD

Steel Dawn to pierwszy rozdział nowej serii zadań Bractwa Stali, za darmo dla graczy Fallout 76. Paladyn Leila Rahmani i jej żołnierze przybyli z Kalifornii, aby założyć nowy rozdział w Appalachach. Współpracuj z innymi frakcjami lub przeciwko nim, aby osiągnąć sukces. Odwiedź osady zamieszkane przez nowych NPC i odblokuj potężną broń i zbroję z arsenału Bractwa. Dołącz do ich misji odbudowy społeczeństwa i pomocy w zabezpieczeniu cennej technologii – ale tylko Ty możesz określić, w jaki sposób będzie ona wykorzystywana. Oprócz pełnej wersji gry Fallout 76: Steel Dawn Deluxe Edition zawiera dodatkowe elementy cyfrowe w grze: • Wieża Zwiadowcza Bractwa Stali – Survey Appalachia, aby poznać nowe zagrożenia i możliwości związane z tą ogromną Wieżą Zwiadowczą. • Braterstwo Stali Salute – Ad Victoriam, Bracia. • Barykada Bractwa Stali – Jeszcze jedno narzędzie do ochrony przed nowymi niebezpieczeństwami Appalachów. • Pakiet taktyczny Bractwa — nigdy nie daj się zaskoczyć z pakietem taktycznym. • Szafka w koszarach Bractwa – Przechowuj swoje cenne znaleziska w bezpiecznym i zdrowym stanie dzięki szafce w koszarach. • Odzyskane malowanie Bractwa na pancerz wspomagany – wykorzystaj to, co znajdziesz i odzyskaj Appalachy!

Fallout 4: Edycja Gry Roku

Xbox Live

Fallout 4: Edycja Gry Roku

Bethesda Softworks


4281


39,99 USD

$9.99

Zdobądź kompletną postnuklearną przygodę od Bethesda Game Studios i zdobywcę ponad 200 nagród „Best Of”, w tym gier roku DICE i BAFTA. Fallout 4 GOTY zawiera docenioną przez krytyków grę podstawową i wszystkie sześć oficjalnych dodatków, w tym Automatron, Wasteland Workshop, Far Harbor, Contraptions Workshop, Vault-Tec Workshop i Nuka-World. Jako jedyny ocalały z Krypty 111 wkraczasz do świata zniszczonego przez wojnę nuklearną. Każda sekunda to walka o przetrwanie, a każdy wybór należy do Ciebie. Tylko Ty możesz odbudować i określić losy Pustkowia. Witaj w domu. https://bethesda.net/en/document/polityka-prywatnosci

Fallout: Nowe Vegas

Xbox Live

Fallout: Nowe Vegas

Bethesda Softworks


607


14,99 USD

4,49 USD

Pobierz instrukcję do tej gry, znajdując grę na stronie http://marketplace.xbox.com i wybierając opcję „Zobacz instrukcję gry”. Poznaj wszystkie widoki i dźwięki wspaniałego New Vegas, dostarczone przez Vault-Tec, America’s First Choice w Post Nuclear Simulation. Odkrywaj zdradzieckie pustkowia Wielkiego Południowego Zachodu w bezpiecznym i wygodnym krypcie: poznawaj nowych ludzi, konfrontuj się z przerażającymi stworzeniami i uzbrój się w najnowszą, zaawansowaną technologicznie broń, wyrabiając sobie markę na ekscytująca nowa podróż przez pustkowia Mojave. Słowo ostrzeżenia – podczas gdy inżynierowie Vault-Tec przygotowali się na każdą ewentualność*, w Vegas losy mogą się zmienić w jednej chwili. Miłego pobytu.* Nie powinno być interpretowane jako prawnie -wiążące roszczenie.

Fallout 3

Xbox Live

Fallout 3

Bethesda Softworks


648


14,99 USD

4,49 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Xbox Game Pass

Ta gra obsługuje język angielski. Pobierz instrukcję do tej gry, znajdując grę na stronie http://marketplace.xbox.com i wybierając opcję „Zobacz instrukcję gry”. Inżynierowie Vault-Tec pracowali przez całą dobę nad interaktywną reprodukcją życia na pustkowiach, abyś mógł cieszyć się nią z komfort własnego skarbca.Fallout 3 to rozległy świat, niepowtarzalna walka, szokująco realistyczna oprawa graficzna, mnóstwo graczy do wyboru i niesamowita obsada dynamicznych postaci.Każda minuta to walka o przetrwanie z okropnościami świata zewnętrznego – promieniowaniem, Supermutanty i wrogie zmutowane stworzenia. Od Vault-Tec®, pierwszego wyboru w Ameryce w Post-Nuclear Simulation™. Nie ma zwrotu pieniędzy za ten przedmiot. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.xbox.com/live/accounts.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/19/fallout-76-bombs-drop-event-2021/