Wydarzenie Xbox Digital Broadcast powróci na Tokyo Game Show 21 września. Dowiedz się, jak go obejrzeć oraz informacje o nadchodzących meczach. #XboxJP #TGS2023

Nieuchronny powrót transmisji cyfrowej Xbox na Tokyo Game Show 21 września. To wydarzenie to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się wiadomościami i aktualizacjami na temat gier, które zachwycą fanów Xbox w Japonii i całej Azji.

Kiedy rozpoczyna się transmisja cyfrowa Xbox podczas Tokyo Game Show?

Czwartek, 21 września o 18:00 JST / 9:00 UTC / 2:00 PDT.

Jak mogę obejrzeć?

Transmisja cyfrowa Xbox będzie transmitowana na żywo na oficjalnych kanałach Xbox. Tutaj możesz obejrzeć go na żywo w swojej okolicy:

APAC

Australii i Nowej Zelandii

Azja Południowo-Wschodnia i Indie

Japonia

Korea

Tajwan

Hongkong

Chiny

EUROPA

Francja

Hiszpania

Zjednoczone Królestwo

Niemcy, Austria, Szwajcaria

W jakich językach dostępna jest transmisja cyfrowa Xbox?

Tegoroczna transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale YouTube Tokyo Game Show, a także na wybranych kanałach społecznościowych Xbox w języku japońskim, angielskim, koreańskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, malajskim, tajskim, wietnamskim, indonezyjskim, francuskim, niemieckim i kastylijskim.

Czy spektakl będzie dostępny dla osób niesłyszących i niedowidzących?

Program będzie także transmitowany z japońskim językiem migowym (JSL), australijskim językiem migowym (AusLan) oraz audiodeskrypcją w języku japońskim i angielskim.

Nie będę mógł oglądać, gdzie mogę znaleźć ogłoszenia ogłaszane w trakcie programu?

Zaraz po zakończeniu wydarzenia zespół Xbox Wire opublikuje pełne podsumowanie wydarzenia (w tym zlokalizowane wersje w brazylijskim języku portugalskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim LATAM i japońskim).

Uwagi dla współstreamujących transmisje cyfrowe Xbox i twórców zawartości

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie wysiłki w zakresie wspólnego przesyłania strumieniowego i staramy się zapewnić bezproblemową obsługę, jeśli się na to zdecydujesz. Jednakże ze względu na siły pozostające poza naszą kontrolą nie możemy zagwarantować, że problemy lub przerwy spowodowane przez boty i inne zautomatyzowane oprogramowanie nie będą zakłócać wspólnej transmisji. Osobom planującym tworzenie powtórek z transmisji cyfrowej Xbox w formie filmów na żądanie (VOD) zalecamy, aby nie używać plików dźwiękowych zawierających muzykę chronioną prawami autorskimi, aby uniknąć działania automatycznych robotów, a także zapoznać się z warunkami korzystania z usług dostawcy usług.

Z niecierpliwością czekamy na powitanie graczy z Japonii, Azji i całego świata, aby uczcić niesamowite gry, które twórcy tworzą na naszą platformę. Więcej szczegółów oraz pełny harmonogram Tokyo Game Show 2023 można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów wydarzenia. Dołącz do rozmowy na @Xbox_JP #XboxJP #TGS2023.

Źródło: news.xbox.com