Wydarzenie finałowe rozdziału 3 Fortnite kończy się pierwszym spojrzeniem na nową mapę i skórki rozdziału 4


Fortnite Rozdział 3 oficjalnie dobiegł końca.

Rozdział 3 rozpoczął się w grudniu ubiegłego roku, a teraz oficjalnie wiemy, że rozdział 4 rozpocznie się jutro, 4 grudnia. Podobnie jak w przypadku poprzednich premier rozdziałów, rozdział 4 przynosi ze sobą zupełnie nową mapę do gry, która będzie wypełniona nowymi lokalizacjami i powracającymi ulubionymi. Rzut oka na tę nową mapę znajduje się na końcu zwiastuna rozdziału 4 „A New Beginning”, który można obejrzeć poniżej:

Oto kolejne spojrzenie na mapę rozdziału 4:

W innym miejscu zwiastuna możesz rzucić okiem na nowe skórki, które prawdopodobnie pojawią się w przepustce bojowej sezonu 1, takie jak Geralt z Rivii z serii Wiedźmin, Incredible Hulk, Doom Slayer z Doom, a nawet YouTuber Mr. Beast.

Jednak przed tym wszystkim gracze mieli szansę wziąć udział w wydarzeniu finałowym Rozdziału 3 „Fracture” dzisiaj o 16:00 czasu wschodniego (jeśli go przegapiłeś, niestety nie możesz teraz wrócić, aby w niego zagrać). Widzieliśmy na nim, jak wyspa bitwy zasadniczo imploduje, a jej fragmenty rozrzucone są po gwiazdach.

Zadaniem graczy było zebranie fragmentów punktu zerowego rozsianych po niewielkim fragmencie tej mapy unoszącym się w przestrzeni. Im więcej zebranych graczy, tym więcej elementów zostało dodanych do obszaru gry. Gracze mogli wykonywać zadania, takie jak rzucanie śnieżkami we wrogów lub odbijanie graczy w kosmos jako piłki plażowe. Możesz także brać udział w wyścigach, dopasowywać rekwizyty wysp i nie tylko. Wszystko, co zrobiłeś, nagrodziło cię fragmentem punktu zerowego. Po około 30 do 40 minutach zaczął się zwiastun rozdziału 4. Widzieliśmy w nim coś, co wyglądało na stworzenie mapy z rozdziału 4, z punktem zerowym ciągniętym w kawałkach z kosmosu, aby go stworzyć.

Rozdział 4 Fortnite oficjalnie rozpoczyna się jutro, 4 grudnia, ale godzina rozpoczęcia nie została jeszcze ujawniona.


Czy brałeś udział w finale rozdziału 3? Co o tym myślałeś? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/03/fortnite-chapter-3-finale-event-concludes-with-first-look-at-new-chapter-4-map-and-skins