Wydarzenie demonstracyjne zimowej gry ID@Xbox zmierza w Twoją stronę


Zima to świetny czas, aby ogrzać się w domu i nadrobić zaległości, spotykając się z przyjaciółmi i rodziną lub poświęcając trochę czasu dla siebie. Mówiąc o zaległościach, mamy dla Ciebie kolejną super fajną serię wersji demonstracyjnych gier! Współpracując z The Game Awards Geoffa Keighleya, cieszymy się, że możemy udostępnić jeszcze więcej fajnych gier, które możesz dodać do swojej listy życzeń w sklepie Xbox. Od 6 grudnia do 12 grudnia będziesz mieć możliwość zagrania w ponad 20 wersji demonstracyjnych nadchodzących niewydanych gier na Xbox Series X|S i Xbox One!

Kilka rzeczy, o których należy pamiętać:

  • Te wersje demonstracyjne będą dostępne na pulpicie nawigacyjnym Xbox tylko przez tydzień. Niektóre mogą zostać ponownie opublikowane na kanale demonstracyjnym później, ale wiele z nich po prostu zniknie pod koniec tygodnia, więc sprawdź je, póki możesz.
  • Deweloperzy chcieliby usłyszeć, co myślisz. Uderzaj do nich w mediach społecznościowych lub za pośrednictwem ich stron internetowych. Jeśli podoba Ci się gra, powiedz im! Jeśli masz konstruktywną krytykę, oni też chętnie ją usłyszą.
  • Te „dema gier” nie są normą. Zazwyczaj wersje demonstracyjne, które widzisz na naszym kanale demonstracyjnym, są tworzone po ukończeniu (lub prawie ukończeniu) gry i reprezentują wersję niemal ostateczną do ostatecznej. Pomyśl o nich jak o „pokazach demonstracyjnych podłogi” i niekoniecznie wskazują one na produkt końcowy. Doświadczysz tych gier wcześnie – trochę wcześniej – co da ci szansę na wyrażenie opinii! Należy również zauważyć, że te gry będą nadal ewoluować i stawać się coraz bardziej dopracowane w miarę zbliżania się premiery.

Pełną listę ogłosimy 6 grudnia, ale oto kilka gier, o których warto pamiętać:

Inkulinati – Gry Yaza

Inkulinati to oparta na tuszu strategia rodem ze średniowiecznych manuskryptów, w których tyłek królika może być bardziej śmiercionośny niż psi miecz. Wyrusz w nieustannie zmieniającą się podróż i zostań mistrzem żywego atramentu. Zbuduj własny bestiariusz, pokonaj średniowieczne supergwiazdy i zbieraj profity, aby uwolnić ukryte moce.

Kiełki rytmu – SURT/tinyBuild

Ręcznie wykonana akcja rytmiczna z oryginalną muzyką i zwariowanym trybem fabularnym. Walcz z uroczymi bossami w bitwach rytmicznych. Biegaj do rytmu przez soczyste środowiska 3D. Remiksuj poziomy z trybami, aby uzyskać nieskończone wyzwanie i powtarzalność. Wersja demonstracyjna zawiera 5 kolorowych tras, odświeżające tryby gry i samoświadomą historię dostępną wyłącznie w wersji demonstracyjnej.

Spragnieni zalotnicy – Outerloop Studios/Annapurna Interactive

Spragnieni Zalotnicy to gra o kulturze, związkach, presjach rodzinnych i wyrażaniu siebie. Czy Jala poradzi sobie z wymagającymi rodzicami, pogodzi się z byłymi i naprawi zerwane przyjaźnie przed ślubem swojej siostry? Czy będzie gotowa na zbliżającą się wizytę Paati, przerażającej i osądzającej matki rodziny? W fabule gry Jala zmierzy się ze swoimi byłymi w filmowych, turowych sekwencjach bitew.

Blaszane Serca – Rogue Sun/Wired Productions

Poprowadź oddział ołowianych żołnierzyków przez piękny, pełen zabawek świat pełen magii i tajemnic. Rozwiązuj coraz bardziej skomplikowane łamigłówki, wytyczaj nowe ścieżki dla swoich zabawek i odkryj głęboko emocjonalną historię w Blaszane Serca – wciągająca przygodowa gra logiczna od członków zespołu, który cię przyprowadził Bajka.

Będzie tak wiele wyjątkowych gier do odkrycia i zabawy! Gdy będziesz miał okazję to sprawdzić, chcielibyśmy usłyszeć, co myślisz. Połącz się z nami na Świergot, Instagram, Discord, Twitch i YouTube. Bądź na bieżąco z Xbox Wire, aby dowiedzieć się więcej o tym, co zaplanował zespół Xbox, i jak zwykle trzymaj się ciepło i ciepło podczas gry!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/02/idxbox-winter-game-demo-event-heading-your-way/