Wyciekły harmonogram premier ujawnia Dishonored 3, kontynuację Ghostwire Tokyo, Doom Year Zero, remastery Fallouta i Obliviona

Wyciekłe dokumenty ujawniły harmonogramy wydawnicze kilku niezapowiedzianych gier, takich jak Dishonored 3, kontynuacja Ghostwire Tokyo, Doom Year Zero oraz remastery Fallout 3 i Oblivion. Dokumenty te przedstawiają harmonogram wydań ZeniMax, który zawiera listę kilku głównych tytułów, o których już wiemy, takich jak Starfield i Elder Scrolls 6, a także kilka niezapowiedzianych gier. Wśród tych ostatnich znajduje się trzecia część serii Dishonored, pomimo niedawnych doniesień, że prace nad Deathloop były następstwem odmowy Bethesdy wyprodukowania Dishonored 3. Wspomina się także o kontynuacji Ghostwire: Tokyo, która najwyraźniej została zatwierdzona, gdy pierwsza gra była jeszcze w przygotowaniu. w budowie. Na liście znajduje się także nowy tytuł Dooma o nazwie Year Zero wraz z dwoma pakietami zawartości do pobrania, co sugeruje, że istnieją plany uczynienia z niego ważnej gry. Dwie najpopularniejsze klasyczne gry RPG firmy Bethesda, Fallout 3 i Oblivion, również doczekają się remake’u, a oba oryginalne tytuły mają już ponad 15 lat. Należy pamiętać, że harmonogram wydań wydaje się pochodzić sprzed pandemii Covid-19, a gry nadal mają zaplanowane daty premiery sprzed pandemii, takie jak Starfield zaplanowane na 2021 r. czy Elder Scrolls 6 oczekiwane na 2024 r. Większość gier niezapowiedzianych planowana jest na rok finansowy 2024, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zobaczymy je dopiero w 2026 roku, a nawet później. Możliwe jest również, że tytuły zostały po cichu anulowane lub odłożone na półkę od czasu obowiązywania tego harmonogramu, ale mamy nadzieję, że tytuły nadal gdzieś istnieją za kulisami.

Niezapowiedziane gry ujawnione przez przecieki

Nowo opublikowane dokumenty ujawniają ekscytujące informacje dla entuzjastów gier wideo. Z treści tych dokumentów, które wyciekły, wynika kilka niezapowiedzianych gier, co sugeruje, że na graczy czeka wiele niespodzianek. Wśród ujawnionych tytułów znajdziemy Dishonored 3, kontynuację Ghostwire Tokyo, Doom Year Zero, a także remastery Fallouta 3 i Obliviona. Gry te zapowiadają się jako ekscytujące dodatki do odpowiednich serii, oferujące graczom nowe przygody w urzekających światach.

Nowe dzieło Dishonored

Fani serii Dishonored będą zachwyceni informacją, że trwają prace nad trzecią częścią. Pomimo ostatnich plotek, jakoby Bethesda odmówiła produkcji Dishonored 3, wygląda na to, że projekt ten ujrzał światło dzienne. Gracze będą chcieli na nowo odkryć mroczny i fascynujący świat Dishonored, a także innowacyjne mechanizmy rozgrywki, które zapewniły serii tak duży sukces. Dzięki temu nowemu dziełu twórcy obiecują nam jeszcze bardziej wciągające wrażenia i ekscytujące wyzwania do podjęcia.

Oczekiwana kontynuacja Ghostwire Tokyo

Gracze, których zainteresował Ghostwire Tokyo, z radością dowiedzą się, że trwają prace nad kontynuacją. Choć pierwsza gra była jeszcze w fazie rozwoju, twórcy dostali już zielone światło na pracę nad nową przygodą w tym tajemniczym wszechświecie. Ghostwire Tokyo urzekło graczy wyjątkową atmosferą i oryginalną rozgrywką, w unikalny sposób łącząc elementy horroru i akcji. Kontynuacja obiecuje jeszcze bardziej pogłębić wciągającą historię tego dziwnego świata i zaoferować graczom nowe, unikalne doświadczenia.

Wyczekiwane remastery

Oprócz zapowiedzi nowych przygód, gracze mogą spodziewać się także premiery remasterów dwóch kultowych gier RPG: Fallout 3 i Oblivion. Te dwie gry, wydane ponad 15 lat temu, odcisnęły piętno na całym pokoleniu graczy i do dziś są uważane za emblematyczne tytuły gatunku. Remastery obiecują ulepszyć te już legendarne gry, oferując nowocześniejszą grafikę i jeszcze bardziej wciągające wrażenia z gry. Fani będą mieli okazję na nowo odkryć te klasyki gier wideo w zremasterowanej wersji, ze wszystkimi związanymi z tym korzyściami.

Chociaż te ekscytujące informacje wyciekły, warto zauważyć, że harmonogram wydań wydaje się poprzedzać pandemię Covid-19. Możliwe jest zatem, że niektóre daty premiery zostały zmienione lub że projekty zostały anulowane. Gracze mogą jednak mieć nadzieję, że te długo oczekiwane gry ujrzą światło dzienne w najbliższej przyszłości. W międzyczasie pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję, że te tytuły uhonorują swoich poprzedników, oferując nam ekscytujące przygody i godziny przyjemności z grania.

Źródło: www.gamespot.com