Wychowuj i rozmnażaj stworzenia w nowej grze AR od Niantic Peridot


Niantic Labs nie jest obcy uroczym stworzeniom w grach mobilnych AR; spopularyzował ten gatunek grami takimi jak Pokémon Go i Pikmin Bloom. Ale teraz Niantic stawia na własne IP dzięki nowemu doświadczeniu AR o nazwie Peridot.

Nazwa gry pochodzi od istot znajdujących się w centrum gry. Perydoty, lub Kropki, jak nazywa je również Niantic, mają być hodowane od urodzenia do dorosłości i mogą być hodowane w celu stworzenia nowych odmian Perydotów. Ponieważ jest to gra AR, taka jak Pokémon Go, będziesz mógł podróżować ze swoimi kropkami, które pomogą Ci znaleźć przedmioty na świecie lub mogą zostać użyte do zrobienia zdjęcia w lokalnym punkcie orientacyjnym.

Podnosząc niektóre funkcje z szaleństwa Tamogachi lub Nintendogs (lub, wiesz, prawdziwych zwierząt domowych), będziesz spędzać czas ze swoimi Dots, ucząc ich sztuczek, karmiąc je i, tak, możesz głaskać Peridots. Podczas hodowli Dots możesz łączyć je ze stworzeniami znajomych o różnych cechach, aby stworzyć zupełnie nowe archetypy i kombinacje stworzeń, aby jeszcze bardziej zróżnicować gatunek.

Niantic zamierza wkrótce uruchomić Peridot w wybranych terytoriach i krajach, chociaż nie określono jeszcze dokładnych lokalizacji ani dat wydania. Możesz wstępnie zarejestrować się w grze Peridot na stronie gry, aby otrzymywać aktualne informacje, kiedy będzie ona dostępna. Spodziewaj się, że gra zostanie uruchomiona na urządzeniach z systemem iOS i Android, gdy stanie się dostępna.


Czy jesteś podekscytowany tym zwrotem hodowlanym w gatunku kolekcji stworzeń? Daj nam znać, jeśli zamierzasz grać w Peridot w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/04/13/raise-and-breed-creatures-in-niantics-new-ar-game-peridot