Wybór Nintendo eShop – wrzesień 2022


Obraz: Życie Nintendo

Przepraszamy, kiedy to był październik? Cóż, przypuszczamy, że nadszedł czas, aby spojrzeć wstecz na wrzesień, aby zobaczyć naszą miesięczną dawkę eShop Selects!

Jest jesień (lub jesień w zależności od tego, jakim terminem określa się sezon chrupiących liści). Noce się zaciągają. Temperatura spada. A sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami — wiemy, jesteśmy przepraszam. Ale to oznacza, że ​​pojawia się wiele gier wideo i musisz wiedzieć, które z nich są najlepsze, które możesz pobrać z eShopu.

Które gry wywołają uśmiech na Twojej twarzy i sprawią, że będziesz miły i przytulny, gdy nadejdzie chłód? Czytaj…

Wyróżnienia:

Jeśli nie mieszkałeś pod kocami przez ostatni miesiąc, to wiesz, że wrzesień był pełen — to jeden z naszych największych składów dla eShop Selects! Więc jeśli nie zgadzasz się z naszą trójką najlepszych, to jest tu dla Ciebie zdrowa dawka doskonałych tytułów eShop:

Promienna srebrna broń (Switch eShop)

Promienna srebrna broń (Switch eShop)

Wydawca: Przewód pod napięciem / Deweloper: Skarb

Data wydania: 13 września 2022 (USA) / 13 września 2022 (Wielka Brytania/UE)

Cóż… to było dużo 9/10, prawda? A może jeszcze jeden? Klasyczny shmup Sega Saturn Radiant Silvergun od Treasure zaskoczył nas podczas Nintendo Direct, upuszczając go tego samego dnia, w którym został ogłoszony! W pewnym sensie wiedzieliśmy, że nadejdzie dzięki harmonogramowi prezentacji Tokyo Game Show, ale tak naprawdę jest tutaj – po odrobinie snafu eShop w Ameryce Północnej.

I dzięki Bogu, ponieważ ta gra nadal trwa prawie 25 lat później. Jest zuchwały, piękny, błyskotliwy, odważny, błogosławiony i może jeden z najlepszych shmupsów w historii. I choć często jest to brutalnie trudne, tryb fabularny oferuje bardziej przyjazne wprowadzenie do klasyki przeciwstawiającej się gatunkowi.

W zasadzie jesteśmy oczarowani. Dowiedz się dokładnie wszystkiego, co kochamy w Radiant Silvergun w naszej recenzji.

Tunika (Switch eShop)

Tunika (Switch eShop)

Wydawca: Finji / Deweloper: TUNIKA Team

Data wydania: 27 września 2022 (USA) / 27 września 2022 (Wielka Brytania/UE)

Wiedzieliśmy o tym miał być w końcu na Switchu — to urocze małe Legenda o Zeldzie gra podobna do lisa!? A Tunika nie zawodzi. Po otrzymaniu uznania krytyków na Xbox i PC na początku tego roku, Tunic naprawdę czuje się jak w domu na konsoli Nintendo.

Nie daj się jednak zwieść słodkości, ponieważ istnieje mięsista ilość walki z Dark Souls, w której można zatopić zęby. Co więcej, gra jest także listem miłosnym do starych podręczników do gier wideo. Podręcznik w grze, który omówiliśmy wcześniej, zachęca do korzystania z dzieciństwa, w którym siedziałeś przed NES i SNES i zapisywałeś rozwiązania. Jest cudownie uroczy.

Sprawdź naszą recenzję tuniki 8/10, aby uzyskać więcej fantastycznej zabawy z lisami.

Powrót do Monkey Island (Przełącz eShop)

Powrót do Monkey Island (Przełącz eShop)

Wydawca: Dewolwer cyfrowy / Deweloper: Straszne pudełko na zabawki

Data wydania: 19 września 2022 (USA) / 19 września 2022 (Wielka Brytania/UE)

Guybrush Ulysses Threepwood wrócił do nas w „Dzień rozmów jak pirat” i nigdy nie byliśmy szczęśliwsi. Return to Monkey Island to po prostu powrót do jednej z najlepszych serii typu „wskaż i kliknij”, jakie kiedykolwiek powstały, z Ronem Gilbertem i Davem Grossmanem z powrotem, aby pokazać nam, jak to się robi, a nawet więcej.

To świeża nostalgiczna podróż, świętowanie i szturchanie wszystkiego, co było przed nim, precyzyjnie wykonane z całym dowcipem, który znamy i kochamy. Jest również całkowicie intuicyjny na Switchu. Prawie nie ma ziarnka piasku na swoim miejscu i błyszczy jak kawałek skarbu, który trzymaliśmy blisko nas przez to wszystko. Nie ma potrzeby chodzenia po desce z tym.

Nie sprawdziłeś jeszcze entuzjastycznego powrotu Guybrusha? Nasza recenzja 9/10 powinna przekonać Cię do wypłynięcia.

< Wybór Nintendo Life eShop – sierpień 2022


Jak decydujemy, że nasz eShop wybiera trzy najlepsze: Pod koniec każdego miesiąca pracownicy Nintendo Life głosują na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez redakcję. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako wyłącznie cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać zrecenzowane na Nintendo Life; wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie ich wyników recenzji.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy gry, które ich zdaniem zasługują na to, aby zasiąść na samym szczycie tej listy; pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór otrzymuje 2 punkty, a trzeci wybór otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie zliczane, aby utworzyć listę trzech najlepszych, a zwycięzca otrzymuje główną nagrodę w danym miesiącu.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/nintendo-eshop-selects-september-2022