Wybór Nintendo eShop – sierpień 2022


Obraz: Życie Nintendo

Zbliżamy się do sezonu jesiennego bardzo szybko, a to oznacza, że ​​nadszedł czas na kolejną porcję naszych eShop Selects!

Chociaż sierpień mógł być spokojnym miesiącem dla tytułów z pierwszej ręki na Nintendo (oprócz jednej małej różowej purchawki, do której za chwilę dojdziemy), nasze portfele eShopu płakały nad tym, ile klejnotów wkradło się do sklepu internetowego. Prawdopodobnie zauważyłeś, że nasza strona z recenzjami całkiem ładnie się zapełnia — i to będzie kontynuowane.

Więc, po lecie zabawy, jakie są najlepsze z najlepszych z sierpnia? Najpierw porozmawiajmy o niektórych grach, które w równym stopniu zasługują na wzmiankę.

Wyróżnienia:

Wiesz o tym, kiedy są trzy 9/10 w liście wyróżnień to dobry miesiąc. Jest po prostu zbyt wiele wspaniałych niespodzianek, których nie możemy ich ukoronować wszystko. Nawet Kirby nie jest odporny na utratę miejsca na podium! Przepraszam Kirbs, przynajmniej możesz jeść dużo ciasta i truskawek?

Shin chan: Ja i profesor na letnich wakacjach -Niekończąca się siedmiodniowa podróż- (Przełącz eShop)

Shin chan: Ja i profesor na letnich wakacjach -Niekończąca się siedmiodniowa podróż- (Przełącz eShop)

Wydawca: Neos / Deweloper: Kuchnia Tysiąclecia

Data wydania: 11 sierpnia 2022 (USA) / 11 sierpnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Stało się! My wreszcie mieć Mój Wakacje letnie gra na Zachodzie. I jeszcze lepiej, to naprawdę całkiem urocze. Lekceważący humor i dziwaczne postacie Shin-chana idealnie komponują się z Millennium Kitchen Boku no Natsuyasumi a rezultatem tego jest przytulny Shin chan: Ja i profesor na letnich wakacjach -The Endless Seven-Day Journey-.

Ta gra jest wspaniała, z ręcznie malowaną scenerią i pięknymi grafikami w stylu anime, które doskonale oddają styl Shin-chan. Jest równie dziwaczny, co czarujący, a biorąc pod uwagę absurdalne wybryki, do których możesz się dostać, chaotyczna wyobraźnia dzieciaków niesamowicie pasuje do bardziej beztroskiej rozgrywki. To jak prawdziwy letni piknik w formie gier wideo.

Przeczytaj naszą recenzję 8/10, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego kochamy tę grę.

Przeklęty do golfa (Przełącz eShop)

Przeklęty do golfa (Przełącz eShop)

Wydawca: Piorunujący / Deweloper: Laboratorium Chuhai

Data wydania: 18 sierpnia 2022 (USA) / 18 sierpnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Golf-like nie oznacza już „jest jak lub podobny do złota” — oznacza grę w roguelike dzięki bajecznemu Cursed to Golf firmy Chuhai Labs. Może wyglądać uroczo i dziwacznie, ale nie popełnij błędu, to jedna szorstka huśtawka z bunkrem pełnym niespodzianek. Założę się, że Zagreus pomyślał o użyciu golfa, aby uciec z podziemi w Hadesie.

Naszą ulubioną rzeczą w tej grze jest jej kreatywność. Różne projekty pól, rodzaje piłek, pułapki i przeszkody — na Twojego nieumarłego golfistę czeka nieskończona ilość możliwości. Jest tak uzależniający, że zastanawialiśmy się, czy w ogóle nie chcemy uciec.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a nawet jeśli to zrobiłeś, dowiedz się, dlaczego ten nie jest bogey w naszej recenzji.

Kult Baranka (Switch eShop)

Kult Baranka (Switch eShop)

Wydawca: Dewolwer cyfrowy / Deweloper: Ogromny potwór

Data wydania: 11 sierpnia 2022 (USA) / 11 sierpnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Okrążyliśmy frazę „zło” Przejście dla zwierząt’ gdy mówimy o Kulcie Baranka Masywnego Potwora, ale połączenie milutkich stworzeń, żądzy krwi i kultu okultyzmu oznacza, cóż… to jest baa-rilliant (przepraszam).

Kolejny genialny zwrot w gatunku roguelike, część twojego czasu spędzisz na plądrowaniu lochów i zabijaniu złych bogów, podczas gdy resztę spędzisz na wychowaniu i opiece nad twoim kultem, aby mogli pomóc ci w licytacji. Pomimo tego, że wygląda uroczo w bardzo dziwny sposób, jest to dość stresujące i istnieje wiele sposobów, w jakie twoi członkowie kultu mogą umrzeć. Być może kilka razy zachichotaliśmy z prezentowanej tu kreatywności.

Czy dołączyłeś już do kultu Nintendo Life i przejąłeś swoją złą stronę jumbucka? Niezależnie od tego, czy masz, czy nie, powinieneś przeczytać naszą świetną recenzję.

< Wybór Nintendo Life eShop – lipiec 2022


Jak decydujemy, że nasz eShop wybiera trzy najlepsze: Pod koniec każdego miesiąca pracownicy Nintendo Life głosują na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez redakcję. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako wyłącznie cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać zrecenzowane na Nintendo Life; wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie ich wyników recenzji.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy gry, które ich zdaniem zasługują na to, aby zasiąść na samym szczycie tej listy; pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór otrzymuje 2 punkty, a trzeci wybór otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie zliczane, aby utworzyć listę trzech najlepszych, a zwycięzca otrzymuje główną nagrodę w danym miesiącu.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/nintendo-eshop-selects-august-2022