Wybór Nintendo eShop – październik 2022


Obraz: Życie Nintendo

Październik już minął, a upiorny sezon już się skończył. Wielu wybiega w przyszłość na sezon świąteczny, spędzając czas z rodziną i – miejmy nadzieję – grając z nimi w wiele gier. Ale nie my. Patrzymy wstecz na najlepsze gry eShop z października. Czas na nasze eShop Selects!

Ostatni miesiąc był dość pracowity dla Nintendo, kiedy Mario + Rabbids Sparks of Hope i Bayonetta 3 wylądowały na naszych konsolach pod koniec miesiąca. Jednak wiele małych klejnotów mogło prześlizgnąć się przez twoje palce. Ale nie martw się, dlatego tu jesteśmy!

Na marginesie postanowiliśmy nie brać udziału w głosowaniu Chaos;Head Noah i Chaos;Child, ponieważ można je kupić w fizycznych opakowaniach. Ale wciąż był to dobry miesiąc dla eShopu.

Wyróżnienia

Październik zdecydowanie był dla nas jednym z cichszych miesięcy w eShopie, ale mamy tutaj kilka wysokiej jakości, głośnych wydawnictw i niszową kontynuację pełną kaiju i tokusatsu. Daj spokój, to całkiem świetnie.

Factorio (Przełącz eSklep)

Factorio (Przełącz eSklep)

Wydawca: Oprogramowanie Wube / Deweloper: Oprogramowanie Wube

Data wydania: 28 października 2022 (USA) / 28 października 2022 (Wielka Brytania/UE)

Factorio od lat jest hitem na Steamie. Wszedł do wczesnego dostępu w 2016 roku, zanim doczekał się pełnej wersji w 2020 roku. Teraz, gdy jest na Switchu? Nadal jest uzależniająco genialny, nawet z nieco bardziej niezgrabnymi kontrolkami Switch.

Nawet w przypadku gry, która jest naturalnie dostosowana do myszy i klawiatury, Factorio po prostu doskonale sprawdza się w trybie ręcznym. Tworzenie kolejnych fabryk, wydobywanie zasobów, budowanie większej liczby fabryk i infrastruktury oraz rozwijanie w coraz szybszym tempie to niezwykle wciągające doświadczenie. Im więcej zarabiasz, tym bardziej chcesz się rozwijać i tym więcej dostajesz. to zawsze idealna pętla zbierania nagród, aby uzyskać więcej nagród. Dodatkowo możesz grać z przyjacielem.

Myślisz o zostaniu mistrzem budowy fabryk? Przeczytaj naszą recenzję 8/10, aby uzyskać więcej informacji i jeszcze więcej pochwał.

Signalis (Przełącz eSklep)

Signalis (Przełącz eSklep)

Wydawca: Skromne gry / Deweloper: Różany silnik

Data wydania: 27 października 2022 (USA) / 27 października 2022 (Wielka Brytania/UE)

Switch nie zawsze jest miejscem na naprawę horroru przetrwania, ale Low-Poly retro wygląd Signalis, inspiracja Resident Evil i klimat Ghost in the Shell łączą się, tworząc jedną z najlepszych horrorów, w jakie kiedykolwiek graliśmy. I jest w eShopie. Kurczę.

Równe części napięte i surrealistyczne, Signalis daje poczucie bycia uwięzionym. Często masz mało zasobów i musisz polegać na cierpliwości i sile, aby przemykać się między wrogami. Nie masz paska zdrowia, więc musisz pilnować Elstera, aby twoje oczy nigdy nie schodziły z ekranu. Jest po prostu ciągłe uczucie strachu, które wciąga i nigdy nie pozwala odejść. Z pewnością tak się nie stało, ale teraz trochę bardziej boimy się ponownie podnieść Switcha.

Dostał od nas 9/10, więc dlaczego nie dowiedzieć się, co sprawia, że ​​Signal jest tak genialny, czytając naszą recenzję.

Prodeus (Przełącznik)

Prodeus (Przełącznik)

Wydawca: Skromne gry / Deweloper: Oprogramowanie Bounding Box

Data wydania: 28 października 2022 (USA) / 28 października 2022 (Wielka Brytania/UE)

Ach, Doom. Jeden z najbardziej wpływowych strzelców zawsze. Więc kiedy mówimy, że Prodeus — który właśnie pojawił się w eShopie w październiku po opóźnieniu w ostatniej chwili — może być jedną z najlepszych strzelanek inspirowanych Doomem, w jakie graliśmy, wiesz, że oznacza to coś wyjątkowego.

Jest to strzelanka typu boomer w stylu Dooma. Uwielbiamy grafikę 3D w stylu retro, rozpikselowaną, aby dać nam trochę nostalgii za starym komputerem. Gra doskonale kontroluje na Switchu dzięki ciasnym projektom poziomów i doskonałym spotkaniom. Muzyka to idealna mieszanka brudnego thrash metalu i niespokojnej atmosfery. Prodeus jest pewny swojej wizji, opierając się na klasycznym projekcie strzelanki typu boomer i owijając się w każdym calu swojej doskonałości, doskonaląc ją z kolei. Dostępny jest nawet tryb dla wielu graczy online.

Jeśli kochasz oldschoolowe strzelanki pierwszoosobowe, koniecznie wybierz Prodeusa w eShopie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Dostał od nas 9/10. To musi coś znaczyć.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

< Wybór Nintendo Life eShop – wrzesień 2022

Jak decydujemy, że nasz eShop wybiera trzy najlepsze: Pod koniec każdego miesiąca pracownicy Nintendo Life głosują na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez redakcję. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako wyłącznie cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać zrecenzowane na Nintendo Life; wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie ich wyników recenzji.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy gry, które ich zdaniem zasługują na to, aby zasiąść na samym szczycie tej listy; pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór otrzymuje 2 punkty, a trzeci wybór otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie podliczane, aby utworzyć listę trzech najlepszych, a zwycięzca otrzymuje główną nagrodę w danym miesiącu.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/nintendo-eshop-selects-october-2022