Wybór Nintendo eShop — luty 2023 r


Ponieważ Metroid Prime również został wydany fizycznie, niestety nie można go wziąć pod uwagę w tym miesiącu w eShop Selects, a poza tym był to zaskakująco cichy miesiąc, jak wszyscy mówią. Mając to na uwadze, przemyciliśmy kilka gier 7/10 do miksu, łamiąc naszą zwykłą zasadę drugi miesiąc z rzędu.

Mimo to wszystkie te gry są warte sprawdzenia, więc przyjrzyjmy się im razem…

Wyróżnienia

Szczerze mówiąc, każda z zaprezentowanych tutaj gier mogłaby potencjalnie znaleźć się na szczycie w tym miesiącu, ale oto rzut oka na najważniejsze wydarzenia, które nie znalazły się w pierwszej trójce:

Fashion Police Squad (Switch eShop)

Wydawca: Nigdy więcej robotów / Deweloper: Mopeful Gry

Data wydania: 2 lutego 2023 (USA) / 2 lutego 2023 (Wielka Brytania/UE)

Co ciekawe, nasza najwyżej oceniana gra miesiąca w eShopie musi zadowolić się brązem, ale uważamy, że Fashion Police Squad zdecydowanie warto sprawdzić, jeśli jesteś fanem strzelanek.

Może nie jest tak „ostry” jak coś w rodzaju Dooma, ale dzięki płynnej kontroli, płynnej animacji, wspaniałej grafice i dodatkowi żyroskopowego celowania jest to jednak prosta, wesoła zabawa, którą będziesz się cieszyć przez dobre cztery lub pięć godzin . Co, biorąc pod uwagę niską cenę wywoławczą, nie jest powodem do uśmiechu.

W naszej pełnej recenzji daliśmy Fashion Police Squad 8/10, więc sprawdź wszystkie szczegóły, kadecie!

Symulator PowerWash (Switch eShop)

Symulator PowerWash (Switch eShop)

Wydawca: Square Enixa / Deweloper: FuturLab

Data wydania: 31 stycznia 2023 (USA) / 31 stycznia 2023 (Wielka Brytania/UE)

Jest coś z natury satysfakcjonującego w rozgrywce w PowerWash Simulator. Obserwowanie, jak skrupulatnie usuwasz brud w czystych liniach, można porównać do niezliczonych „TAK SATYSFAKUJĄCYCH” filmów YouTube zaśmiecających Internet w ciągu ostatnich kilku lat.

Chociaż gra cierpi z powodu długiego czasu ładowania i trochę podejrzanego celowania (dlaczego nie ma sterowania żyroskopem??), Powerwash Simulator nadrabia to uzależniającymi scenariuszami i stabilną wydajnością przez cały czas. Ponadto możesz bezpłatnie pobrać zawartość Tomb Raider, która, choć sama w sobie jest dość dziwaczną współpracą, jest bardzo mile widziana niezależnie od tego.

W naszej pełnej recenzji daliśmy Powerwash Simulator 7/10, więc umyjcie się i sprawdźcie.

Blanc (przełącz sklep internetowy)

Blanc (przełącz sklep internetowy)

Wydawca: Wydawnictwo skrzyni biegów / Deweloper: Casus Ludi

Data wydania: 14 lutego 2023 (USA) / 14 lutego 2023 (Wielka Brytania/UE)

Na szczycie w tym miesiącu pojawi się Blanc, urocza kooperacyjna gra przygodowa od dewelopera Casusa Ludi. Choć trzeba przyznać, że jest krótka (możesz z łatwością przejść przez to w zaledwie dwie godziny), Blanc to niezapomniana gra, która nie tylko wygląda fantastycznie, ale w równych częściach jest chwytająca za serce i emocjonalnie niszcząca.

Problemy z kamerą i spadki liczby klatek na sekundę powstrzymują Blanc od prawdziwej świetności, ale dzięki zabawnym zagadkom i sensownym interakcjom z kumplem w trybie współpracy, powiedzielibyśmy, że jest to zdecydowanie warte zachodu, jeśli jesteś fanem It Takes Two i szukasz za coś podobnego.

Daliśmy Blancowi ocenę 7/10 w naszej recenzji, więc koniecznie sprawdź to, aby uzyskać pełne podsumowanie.


< Wybory Nintendo eShop — styczeń

Jak decydujemy, że nasz eShop wybiera pierwszą trójkę: Pod koniec każdego miesiąca pracownicy Nintendo Life głosują na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez zespół redakcyjny. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać sprawdzone w Nintendo Life; wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie ich wyników recenzji.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy gry, które ich zdaniem zasługują na miejsce na samym szczycie tej listy; pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór otrzymuje 2 punkty, a trzeci wybór otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie liczone w celu utworzenia listy pierwszej trójki, w której zwycięzca ogólny otrzymuje główną nagrodę w danym miesiącu.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/nintendo-eshop-selects-february-2023