Wybór Nintendo eShop — listopad 2022 r


Obraz: Życie Nintendo

Jego technicznie ostatnie eShop Selects roku. Tak, następnym razem, gdy to zrobimy, będzie to rok 2023, nawet jeśli spojrzymy wstecz na grudniowe gry.

Ale nie wybiegajmy jeszcze zbyt daleko w przyszłość! Musimy spojrzeć wstecz na listopad — miesiąc zdominowany przez Pokémony, ale wczesna prezentacja Indie World oznaczała, że ​​mamy kilka niespodziewanych premier w eShopie. Czy któryś z nich zrobił sobie krzywdę? Sprawdźmy, jakie gry Nintendo Life wybrały najlepsze gry ze sklepu Switch eShop z zeszłego miesiąca!

Wyróżnienia

Trzy małe klejnoty — dwa z przytulnej odmiany i jeden, który wydaje się trafny, biorąc pod uwagę, że jesteśmy w środku sezonu Pucharu Świata. Sprawdź te potencjalne ogłuszacze, które mogłeś przegapić…

W poszukiwaniu raju (Switch eShop)

W poszukiwaniu raju (Switch eShop)

Wydawca: Sieć XD / Deweloper: Gry Freebird

Data wydania: 18 listopada 2022 (USA) / 18 listopada 2022 (Wielka Brytania/UE)

Kao Gan jest deweloperem my wiedzieć doprowadzi nas do płaczu. Zrobił to z To The Moon, zrobił to także z Opowieść o ptakachi zrobił to ponownie w Finding Paradise. Ta kontynuacja ma wreszcie wyjdzie na Switcha i nawet jeśli jest kilka drobiazgów z tym portem, nie przyćmiewa to pięknej opowieści i fantastycznych postaci.

Pierwotnie wydana w 2017 roku, nadal istnieje niewiele gier, które dorównują emocjom, przemyślaniom i prostocie tej „serii”. Daliśmy Finding Paradise zasłużone 8/10 — teraz wszystko, co musimy zrobić, to czekać, aż Fabryka oszustów pojawi się na Switchu…

Lunistice (Switch eShop)

Lunistice (Switch eShop)

Wydawca: Pokład 13 / Deweloper: Zrzędliwy lis

Data wydania: 10 listopada 2022 (USA) / 10 listopada 2022 (Wielka Brytania/UE)

Znakomity hołd dla platformówek 3D z ery N64 i PSOne, Lunistice było ogromną niespodzianką w tym miesiącu. Przygody tanuki Hany uzależniają tak samo, jak nasze ulubione kolekcje, z jaskrawymi kolorami i grafiką low-poly, które trafiają prosto w nasze nostalgiczne serca. Ale czerpie wpływy z platformówek i gier na przestrzeni wieków, od Super Mario Odyssey do Super Mario 64.

Najlepsza część? To nie będzie kosztować nawet 5 dolarów. W naszej recenzji daliśmy tej grze 9/10 — jak często można zdobyć 9/10 za mniej niż piątkę?

Rogue Legacy 2 (przełącz sklep internetowy)

Rogue Legacy 2 (przełącz sklep internetowy)

Wydawca: Gry z drzwiami do piwnicy / Deweloper: Gry z drzwiami do piwnicy

Data wydania: 9 listopada 2022 (USA) / 9 listopada 2022 (Wielka Brytania/UE)

Od miesięcy czekaliśmy, aż Rogue Legacy 2 trafi na Switcha — i było warto. Biorąc pod uwagę, jak znakomita była oryginalna gra Rogue Legacy, nie powinniśmy się dziwić, że znalazła się ona na szczycie naszej ulubionej gry eShop, ale co był zaskakujące było to, że został rzucony w cień w dniu prezentacji Indie World.

Ale nie możemy narzekać – ta kontynuacja tak dokładnie co powinien zrobić świetny sequel. Opierając się na uzależniających podstawach oryginału, Rogue Legacy 2 rzuca na ciebie więcej wszystkiego. Starszy system powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek. Pismo jest nadal rozdzierająco zabawne. Są też nowe zawody i style rozgrywki, które sprawią, że będziesz wracać po więcej w kółko.

Pierwsza gra była jedną z przełomowych niezależnych gier typu roguelike, a ta kontynuacja powraca, aby udowodnić, że nadal jest jedną z najlepszych. Z naszą recenzją 9/10 całkowicie się zgadzamy.


< Nintendo Life eShop Selects — październik 2022 r

Jak decydujemy, że nasz eShop wybiera pierwszą trójkę: Pod koniec każdego miesiąca pracownicy Nintendo Life głosują na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez zespół redakcyjny. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać sprawdzone w Nintendo Life; wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie ich wyników recenzji.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy gry, które ich zdaniem zasługują na miejsce na samym szczycie tej listy; pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór otrzymuje 2 punkty, a trzeci wybór otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie liczone w celu utworzenia listy pierwszej trójki, w której zwycięzca ogólny otrzymuje główną nagrodę w danym miesiącu.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/nintendo-eshop-selects-november-2022