Wybór Nintendo eShop — grudzień 2022 r


Obraz: Życie Nintendo

Szczęśliwego nowego roku czytelnicy! Dobra, mamy już ponad tydzień do 2023 roku — być może przechodzisz dalej od zeszłego roku, starając się patrzeć w przyszłość na to, co najlepsze. Ale musimy po raz ostatni spojrzeć wstecz na rok 2022, aby zobaczyć najlepsze gry eShop w grudniu.

Teraz grudzień jest zwykle spokojnym miesiącem dla wydań gier – ale Nintendo miał opublikować pięć krótkich krótkich filmów prezentujących indie w świątecznej serii House of Indies tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Niektóre z nich miały w sobie krople cienia, przez co nasze portfele były jeszcze lżejsze niż zwykle o tej porze roku. Jesteśmy naprawdę rozpieszczani!

Zanim przejdziemy do najlepszych w grudniu 2022 r., zajmijmy się jedną z tych kropli cienia, grą, na którą wielu czekało od dawna — Sports Story — o której powiedzieliśmy w naszej recenzji, że „nie można zaprzeczyć, że wydaje się całkiem rozczarowanie po latach oczekiwania”. Miejmy nadzieję, że ta nowa łatka naprawiła niektóre rzeczy!

Cóż, mając to już za sobą, oto nasze eShop Selects na grudzień!

Wyróżnienia

Jako specjalną niespodziankę przedświąteczną, poszerzyliśmy pole o niektóre z tych 7/10, które rozdaliśmy pod koniec roku — w tym kilka kropli cienia. Naszym planem na przyszłość jest w dużej mierze trzymanie się ocen 8/10, ale tym razem chcieliśmy wyróżnić więcej gier niż zwykle. Przyjrzyjmy się więc, co właśnie przegapiliśmy w naszej pierwszej trójce:

Inscryption (Switch eShop)

Inscryption (Switch eShop)

Wydawca: Cyfrowy devolver / Deweloper: Gry Daniela Mullinsa

Data wydania: 1 grudnia 2022 (USA) / 1 grudnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Widząc to na liście nie powinno być niespodzianek. Ulubieniec krytyków roku 2021, Inscryption, to zamaskowany twórca talii, gra, w której gra się z tobą. Podczas gdy będziesz musiał grać w karty w grze (w grze w grze), meta, horror i dziwaczność sprawiają, że Inscryption jest tak wyjątkowy. Zawsze wiesz, że czeka Cię szalona jazda, gdy grasz w grę Daniela Mullinsa, a ta nie jest wyjątkiem. Jest uroczo sprytny i czuje się jak w domu na Switchu. warto było czekać przez cały rok.

Dostał od nas 8/10, co jest cholernie dobrą ręką jak na port Switch, który pojawił się nieco ponad rok później.

Chained Echoes (Switch eShop)

Chained Echoes (Switch eShop)

Wydawca: DECK13 Reflektor / Deweloper: Maciej Linda

Data wydania: 8 grudnia 2022 (USA) / 8 grudnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Jedna z niewielu współczesnych gier RPG inspirowanych indie J, o których możemy śmiało powiedzieć czuje Podobnie jak gra SNES, Chained Echoes jest mieszanką wszystkich najlepszych elementów niektórych 16-bitowych klasyków, jednocześnie tworząc własną tożsamość z nowoczesnymi udogodnieniami, pasją i sercem. System walki jest zgryźliwy i wyjątkowy; mapy są duże i przyjemnie się je eksploruje; i możesz jeździć na mechach! Jest wiele do kochania — a wszystko to zostało w dużej mierze opracowane przez jedną osobę. Szaleństwo!

Chained Echoes dostało od nas 9/10, co jest w pełni zasłużone. Jeśli kochasz klasyczne gry JRPG, takie jak Chrono Trigger, Final Fantasy VI, a nawet ulubione gry z PS1, takie jak Xenogears, spróbuj.

Gra Lil Gator (Switch eShop)

Gra Lil Gator (Switch eShop)

Wydawca: Przyjaciele Playtonic / Deweloper: MegaWobble

Data wydania: 14 grudnia 2022 (USA) / 14 grudnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Ale dla całego zespołu NL szukaliśmy czegoś miłego i przytulnego w okresie wakacyjnym. Coś, co mogłoby przenieść nas z powrotem do dzieciństwa, gdzie nasza wyobraźnia mogła szaleć, a my mogliśmy tworzyć własne przygody, biegać i przebierać się. Gra Lil Gator jest właśnie taka.

Krótka i urocza, choć naprawdę kreatywna gra Lil Gator przywołuje na myśl najlepsze momenty naszego dzieciństwa. Oddaje ciepłą, beztroską naturę, którą wszyscy odczuwaliśmy, gdy biegaliśmy i bawiliśmy się jako małe dzieci. Urocza oprawa wizualna w cel-shadingu i jesienne krajobrazy doskonale pasują do klimatu gry.#

Z oceną 8/10 od nas i serdeczną rzeszą fanów w Nintendo Life Towers, Lil Gator Game jest naszym wyborem eShop w grudniu 2022 r.

< Nintendo eShop Selects — listopad 2022 r

Jak decydujemy, że nasz eShop wybiera pierwszą trójkę: Pod koniec każdego miesiąca pracownicy Nintendo Life głosują na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez zespół redakcyjny. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako tytuł dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej na Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać sprawdzone w Nintendo Life; wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie ich wyników recenzji.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy gry, które ich zdaniem zasługują na miejsce na samym szczycie tej listy; pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór otrzymuje 2 punkty, a trzeci wybór otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie liczone w celu utworzenia listy pierwszej trójki, w której zwycięzca ogólny otrzymuje główną nagrodę w danym miesiącu.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/nintendo-eshop-selects-december-2022