Wszystko w kartach: Witamy w Fortnite: Koszmarów Czar 2021


Fortnite: Koszmarów Czar 2021 już jest! Nie chcemy, żebyś przestraszył się wszystkich słodkich smakołyków, które nadchodzą Fortnite, więc oto przewodnik, czego się spodziewać.

Sprawdzałeś ostatnio swoją fortunę? Przez cały okres Fortnite: Koszmarów Czar 2021, karty wróżb pokażą, jakie legendarne i klasyczne potwory Fortnite postacie (z halloweenowymi zwrotami akcji) będą wkradać się do sklepu z przedmiotami.

Jako specjalną niespodziankę, karty ujawnią teraz dwa kultowe stworzenia. Te dwa stworzenia są Potwór Frankensteina oraz Mumia, część nowego Uniwersalny zestaw potworów! Nie zdziw się, gdy pod koniec miesiąca zobaczysz Mumię czającą się na wyspie — po prostu szuka drogi powrotnej do domu, do Zaświatów. Aby nadążyć za tymi ujawnieniami kart, postępuj zgodnie z Fortnitekanały społecznościowe i rozwijająca się strona na Fortnitena stronie internetowej .

Pamiętaj, że nie musisz czekać i pozwolić, aby Twoje karty decydowały o Twojej przyszłości. Od teraz możesz wskoczyć na Halloweenowe mapy, gry i doświadczenia — wszystkie stworzone przez społeczność w ramach Objaśnienia do Fortnite: Koszmarów Czar. Te ekscytujące przeżycia można znaleźć w sekcji „Fortnitemares” w menu listy odtwarzania.

Kostki w ruchu

Kostki mobilizują się do kolejnego etapu swojego planu. Pod koniec miesiąca eskalują swoją dominację na wyspie. Ale nabierz otuchy! Wzmocnij swoją determinację dzięki nowej broni z The Sideways i powracającym sztuczkom Halloween. Powróci również specjalny tryb ograniczony czasowo… Podczas tego sześciennego chaosu będą też misje do wykonania, aby zdobyć niesamowite nagrody.

Najbardziej upiorna edycja Short Nite Yet

Fortnite: Koszmarów Czar zakończy się nową edycją Short Nite. W tej bardzo upiornej edycji zespół twórców społeczności Quantum Builds wita uczestników w specjalnym kinie! Każdy film krótkometrażowy będzie miał własną salę teatralną, ale możesz też udać się do sali festiwalowej, aby obejrzeć je wszystkie w kółko.

Poczuj emocje związane z Fortnite: Koszmarami Czar, póki możesz, ponieważ będzie nawiedzać Wyspę aż do 1 listopada!

Fortnite

Xbox Live

Fortnite

Epic Games Inc.


2187

Kostka powróciła, ale teraz jest ich… WIĘCEJ w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8: Cubed. Z tlącego się wraku statku-matki powstaje nowe zagrożenie. Kostki się budzą, szerzą zepsucie i tworzą Szczeliny do „Boków”. Wejdź do Sideways, aby walczyć z potworami i znaleźć Sideways Weapons. Podkręć te nowe bronie do ich supermocy. Dołącz do wysiłku społeczności, aby zbudować środki przeciwko kostkom. Od was — wszystkich — zależy walka o przetrwanie Wyspy. Fortnite to całkowicie darmowa gra wieloosobowa, w której ty i twoi przyjaciele współpracujecie, aby stworzyć swój wymarzony świat Fortnite lub walczyć o to, by zostać ostatnim żywym. Graj za darmo w tryby Battle Royale i Fortnite Creative. Pobierz teraz i wskocz do akcji. Ten plik do pobrania umożliwia również zakup kampanii PvE w trybie współpracy Ratowanie Świata podczas sezonu wczesnego dostępu Fortnite.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/06/its-all-in-the-cards-welcome-to-fortnitemares-2021/