Wszystko, co musisz wiedzieć o Seal: What the Fun we wczesnym dostępie na PC!

Seal: What the Fun jest teraz dostępny we wczesnym dostępie na PC za pośrednictwem Steam, zapraszając graczy z całego świata do rywalizacji i zabawy w chaotycznym, nieprzewidywalnym i pełnym gagów uniwersum królewskiej imprezy. To impreza, którą warto zapamiętać, a my jesteśmy tutaj, aby przekazać Ci wszystkie niezbędne informacje na temat tej zupełnie nowej gry, której nie będziesz mógł się oprzeć.

Wszystko o foce: co za zabawa

Pieczęć: Co za zabawa skupia się na chaosie i nie przeciąga. Każda gra rozpoczyna się z udziałem około 20 graczy i trwa zaledwie 10 minut i składa się z trzech rund różnych gier towarzyskich. Są to różne gry, od sportów strzeleckich po wyścigi, wspinaczkę, przetrwanie, łamigłówki oraz grę zespołową lub solo, aby stworzyć atmosferę imprezy, której szukasz.

Ta seria gier obejmuje naturalnej wielkości mecz cymbergaja z ogromnym krążkiem, tor przeszkód, który nieuchronnie doprowadzi do zabawnych momentów, grę, w której używasz armat kulowych do zrzucania przeciwników z okrągłej platformy i wiele więcej. Wyzwaniem będzie znalezienie idealnej strategii, aby przetrwać do końca, ponieważ chaotyczna energia każdego gracza może kryć w sobie niespodzianki. Czy najszybciej dojdziesz do zwycięstwa, czy też wcielisz się w złoczyńcę, eliminując przeciwników złowrogim śmiechem? Wybór nalezy do ciebie!

Personalizacja i ewolucja

Gry te będą odbywać się w kreatywnym i przyjaznym otoczeniu, które będzie równie przyjemne do oglądania, jak i do grania w nie. Od Playhouse, który kurczy Cię do rozmiarów zabawki i otacza kolorowymi kostkami, samochodami, samolotami i nie tylko, po scenę wzorowaną na słynnym festiwalu rzucania balonami z wodą, wypełnioną atrakcjami wodnymi, pistoletami na wodę i sceną koncertową, jest na co czekać.

Oprócz tych scen gra kładzie duży nacisk na personalizację gracza oraz możliwość odblokowania uroczych i stylowych kostiumów, przedmiotów, emotikonów i nie tylko, aby naprawdę nadać swojej postaci tożsamość.

W momencie uruchomienia Pieczęć: Co za zabawa zawiera sześć różnych postaci – Królik Rascal, Niedźwiedź Olbrzym, Tańczący Kaktus Blanco, Mały Bokser Joe, Owca Wytrenowana Magią Pop oraz Wysoki i Dziwaczny Bałwan z Marchewkowym Noskiem Snowball. Postacie te oferują także niemal nieograniczone możliwości dostosowywania, dlatego w każdej grze występują wyjątkowi i groźni rywale, którzy naprawdę reprezentują stojących za nimi graczy.

Weź udział w przygodzie

Na razie deweloper PlayWith organizuje ekskluzywne wydarzenie wczesnego dostępu zatytułowane „WIN 100 CONSOLES!” aby dać Ci szansę wygrania prawdziwego Xbox Series X, PlayStation 5, Steam Deck lub Nintendo Switch. Aby wziąć udział, po prostu pobierz grę na Steam, ukończ pięć cotygodniowych wyzwań i prześlij zrzut ekranu swoich osiągnięć za pośrednictwem strony wydarzenia.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zanurzyć w magii Pieczęć: Co za zabawa lub nowszej, zachęcamy wszystkich do dołączenia do oficjalnego kanału Discord gry, aby otrzymywać informacje o aktualizacjach i nowościach opublikowanych w okresie wczesnego dostępu. Discord będzie także miejscem, w którym można bezpośrednio rozmawiać z twórcami i przekazywać opinie, dzięki czemu gra może naprawdę stać się najlepszą grą towarzyską, jaką może być.

Pieczęć: Co za zabawa ma być grą stworzoną wspólnie z graczami i będzie nadal ewoluować i udoskonalać w okresie wczesnego dostępu i później. Od nowych grywalnych postaci, kostiumów i map po płynne występy, nowe języki i zlokalizowaną zawartość odpowiadającą różnym zainteresowaniom użytkowników – jest tak wiele powodów, dla których nie możemy się doczekać tej uroczystości, która dopiero się rozpoczyna.

Źródło: www.ign.com