Wszystko, co musisz wiedzieć o kampanii Call of Duty: Modern Warfare II Early Access


Streszczenie

  • Cyfrowe zamówienie w przedsprzedaży Modern Warfare II w sklepie Xbox i uzyskaj wczesny dostęp do kampanii przed oficjalną premierą 28 października.
  • Poznaj kolejny rozdział epickiej historii Modern Warfare z udziałem Task Force 141.
  • Ukończ kampanię i zdobądź nagrody do wykorzystania w trybie wieloosobowym i operacjach specjalnych w dniu premiery.

Witamy w nowej erze Call of Duty! Zaczęło się 20 października od wszystkich graczy, którzy zamówili cyfrowo w przedsprzedaży Call of Duty: Modern Warfare II na Xbox Series X|S i Xbox One, uzyskując wczesny dostęp do trybu kampanii gry przed oficjalną premierą gry 28 października.


Tydzień Zero: Wczesny dostęp do kampanii


Wczesny dostęp do kampanii, dostępny w przedsprzedaży cyfrowej, zapewnia:

  • Zajrzyj do środka Modern Warfare II fabuła: Poświęć ten tydzień, aby zanurzyć się w narracji, która daje wgląd w Task Force 141, ich związek z meksykańskimi siłami specjalnymi i jak ta historia rozszerzy uniwersum Modern Warfare.
  • Uzyskaj Codblokowuje się ukończenie kampanii, aby poszerzyć swój arsenał: Zagraj w kampanię i zdobywaj nagrody do wykorzystania w trybie wieloosobowym, operacjach specjalnych i Call of Duty: Warzone 2.0, przy każdym uruchomieniu. Nagrody obejmują czterech operatorów baz, charakterystyczny schemat broni kapitana Price’a Straży Unii i nie tylko, grając w kampanię.

Zalecamy rozpoczęcie tak wcześnie, aby zdobyć wszystkie nagrody z kampanii i przygotować się na premierę gry wieloosobowej 28 października.


Kampania: Następny rozdział historii Modern Warfare


Modern Warfare II historia rozpoczyna się trzy lata po pierwotnej formacji Task Force 141, gdzie zespół pojawia się ponownie po wykonaniu tajnych misji na całym świecie. W tej pośredniej kontynuacji Modern Warfare (2019) będziesz podróżować po świecie, aby asystować w przyspieszających bicie serca misjach, odkrywając jednocześnie oszustwo i sieć przestępczości. Poświęć cały tydzień na zbadanie tej historii, a po drodze możesz znaleźć krytyczne informacje…


Kampania: Przygotuj się do premiery z nagrodami za ukończenie, wyróżnieniami dla poszczególnych platform


Przejdź przez Modern Warfare II Kampania i zdobywaj nagrody za ukończenie, do wykorzystania w trybie wieloosobowym, operacjach specjalnych i Warzone 2.0 na starcie.

Oprócz czterech podstawowych elementów kosmetycznych operatorów i Task Force 141, takich jak wizytówki i emblematy, za ukończenie kampanii otrzymasz schemat broni Gwardii Unii. Ten wariant karabinu szturmowego jest charakterystyczną bronią kapitana Price’a, która jest dostarczana z czterema fabrycznie wyposażonymi dodatkami: celownikiem optycznym Aim OP-V4, laserem SZ 1MW PEQ, tłumikiem FSS Covert V na lufie i chwytem pionowym Lockgrip Pricision-40 Underbarrel .

Ponadto możesz wykorzystać okres wczesnego dostępu, aby znokautować większość wyróżnień dla konsoli Xbox, które są równorzędnymi punktami dumy i praktyki w innych trybach.

Jedno z tych wyzwań polega na ukończeniu kampanii na jednym z najtrudniejszych poziomów trudności: Weteran i Realizm. Ten ostatni wyłącza cały HUD i obniża zdrowie, co stanowi prawdziwy test umiejętności. Wypełnij go, a będziesz dobrze przygotowany do stawienia czoła bojownikom SI w operacjach specjalnych, trybie wieloosobowym i Strefa wojny 2.0.

Wyróżnienia i przedmioty można odblokować w dowolnym momencie w Modern Warfare II. Jednak dzięki pełnemu tygodniowi wczesnego dostępu jest to Twoja szansa na zdobycie wszystkiego w Kampanii przed pełnym Modern Warfare II premiery gier.

Nie pozostawaj w tyle za innymi członkami społeczności, czekając na te nagrody do 28 października!


Cyfrowe zamówienie w przedsprzedaży w celu wczesnego dostępu do kampanii


Teraz jest idealna okazja do zapoznania się z uniwersum w grze podczas wczesnego dostępu do Kampanii. Cyfrowe zamówienie w przedsprzedaży Call of Duty: Modern Warfare II już dziś w sklepie Xbox i zdobywaj nagrody, wypełniając kampanię i przygotowując się na więcej zawartości startowej, która pojawi się 28 października!

Pozostać zmrożony.

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Edycja Skarbca

Xbox Live

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Edycja Vault

Activision Publishing Inc.


3965

99,99 USD

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Vault Edition zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S. Zamów Edycję Vault w przedsprzedaży, a otrzymasz: – Dostęp do gry w kampanię teraz* – Pakiet Legacy Ghost – do natychmiastowego użycia w Modern Warfare® (2019 i Warzone™)**. Zawiera: — 12 skórek Ghost Operator — 10 schematów broni — Pakiet Final Judgement i pakiet operatora Khaled Al-Asad — do natychmiastowego użycia w Call of Duty®: Vanguard i Call of Duty®: Warzone™*** — Możliwość przed- załaduj grę teraz *Rzeczywisty czas gry z zastrzeżeniem możliwych przestojów i obowiązujących różnic w strefach czasowych. Zawiera: – Pakiet Call of Duty®: Modern Warfare® II różnych generacji – Zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S – Pakiet operatora Red Team 141: – 4 operatorów: Ghost, Soap, Farah i Price – FJX Cinder – pierwszy w historii skarbiec broni**** – karnet bojowy (1 sezon) + przeskoki do 50 poziomów***** Witamy w nowej erze Call of Duty®. Call of Duty®: Modern Warfare® II rzuca graczy w bezprecedensowy globalny konflikt, w którym powracają kultowi operatorzy Task Force 141. Infinity Ward zapewnia fanom najnowocześniejszą rozgrywkę, z zupełnie nową obsługą broni, zaawansowaną System AI, nowy rusznikarz i zestaw innych innowacji w rozgrywce i graficznych, które wznoszą franczyzę na nowe wyżyny. Modern Warfare® II wystartuje z ogólnoświatową kampanią dla jednego gracza, wciągającą walką w trybie wieloosobowym i rozwiniętym trybem gry Special Ops z taktyczną rozgrywką w trybie współpracy. *Rzeczywisty czas gry z zastrzeżeniem możliwych przerw i obowiązujących różnic stref czasowych. **Call of Duty®: Modern Warfare® / Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One / Xbox Series X|S wymagane, aby odebrać Ghost Legacy Pack. Sprzedawane / pobierane osobno. Musi zostać wykorzystana do 28 października 2023 r. ***Call of Duty®: Vanguard / Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One / Xbox Series X|S wymagane do odbioru pakietu Final Judgement i pakietu operatora Khaled Al-Asad. Sprzedawane / pobierane osobno. Należy ją wykorzystać do 28 października 2023 r. ****W chwili premiery projekt Skarbca z Bronią jest ograniczony do zawartości Skarbca z Bronią. *****Przepustka bojowa i pominięcia poziomów lub ich odpowiedniki będą dostępne w Modern Warfare® II po udostępnieniu w grze przepustki bojowej sezonu 1 lub równoważnego systemu. Wykorzystanie przepustki bojowej dotyczy tylko jednego sezonu przepustki bojowej Modern Warfare® II lub równoważnego systemu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com. © 2019-2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, CALL OF DUTY VANGUARD, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. właściciele. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2022 Id Software, Inc.

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Pakiet różnych generacji

Xbox Live

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Pakiet różnych generacji

Activision Publishing Inc.


3841

69,99 USD

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Cross-Gen Bundle zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S. Zamów przedpremierowo dowolną edycję cyfrową i otrzymaj: – Dostęp do gry w Kampanię już teraz* – Pakiet Ostatecznego Sądu i Pakiet Operatora Khaled Al-Asad – do natychmiastowego użycia w Call of Duty®: Vanguard i Call of Duty®: Warzone™** – Możliwość wstępnego załadowania gry już teraz *Rzeczywisty czas gry z zastrzeżeniem możliwych przerw i obowiązujących różnic w strefach czasowych. Zawiera: – Pakiet Call of Duty®: Modern Warfare® II różnych generacji — Zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S Witamy w nowej erze Call of Duty®. Call of Duty®: Modern Warfare® II rzuca graczy w bezprecedensowy globalny konflikt, w którym powracają kultowi operatorzy Task Force 141. Infinity Ward zapewnia fanom najnowocześniejszą rozgrywkę, z zupełnie nową obsługą broni, zaawansowaną System AI, nowy rusznikarz i zestaw innych innowacji w rozgrywce i graficznych, które wznoszą franczyzę na nowe wyżyny. Modern Warfare® II wystartuje z gwiezdną kampanią dla jednego gracza, wciągającą walką w trybie wieloosobowym i rozwiniętym trybem gry Special Ops z taktyczną rozgrywką w trybie współpracy. *Rzeczywisty czas gry z zastrzeżeniem możliwych przerw i obowiązujących różnic stref czasowych. **Call of Duty®: Vanguard / Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One / Xbox Series X|S wymagane do odbioru Pakietu Ostatecznego Sądu i Pakietu Operatora Khaled Al-Asad. Sprzedawane / pobierane osobno. Należy wykorzystać do 28 października 2023 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.callofduty.com. © 2019-2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, CALL OF DUTY VANGUARD, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich właściciele. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2022 Id Software, Inc.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/21/everything-you-need-to-know-about-call-of-duty-modern-warfare-ii-campaign-early-access/