Wszystko, co musisz wiedzieć o ewolucji Applina w Dipplina w Teal Mask

Nadeszło pierwsze DLC Pokemon Scarlet i Violet, The Teal Mask, przynoszące grupę nowych i powracających Pokemonów do nowego obszaru. Jednym z nowych Pokemonów jest Dipplin, karmelowo-jabłkowa wersja Pokemona typu smoczej trawy, Applin. Podobnie jak inne ewolucje Applina, do ich ewolucji potrzebny jest specjalny przedmiot. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o ewolucji Applina w Dipplina w Teal Mask.

Gdzie złapać aplikację

Applina można znaleźć w dwóch obszarach w regionie Kitakami należącym do Teal Mask, oba są sadami jabłoniowymi. Większy obszar to sad na zachód od miasta Mossui, gdzie Applin można spotkać w większej liczbie, w tym jednego typu Bug Tera, który jest statycznym spawnem. W tym obszarze można również znaleźć Słodkie Jabłka i Tartowe Jabłka, które służą do ewolucji Applina w inne formy Flapple i Appletun. Drugi mniejszy sad znajduje się w południowo-wschodnim rogu mapy i można w nim znaleźć potrzebny przedmiot ewolucji.

Jak ewoluować Applina w Dipplina

W mniejszym sadzie w południowo-wschodnim rogu mapy znajduje się stoisko sprzedawcy, na którym można kupić Syropy Apples po 500 dolarów za sztukę. Kup jeden z nich, a następnie daj go Applinowi, aby ewoluował w Dipplina. Możesz kupić nieograniczoną ilość tego przedmiotu, ale musisz kupować je pojedynczo.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com