Wszystko, co Assassin’s Creed zapowiedziane podczas dzisiejszej prezentacji Ubisoft Forward


Dzisiejszy napastnik Ubisoftu dotyczył głównie Assassin’s Creed i miał wiele do powiedzenia. Ogłoszono nowe gry, wydano dalsze szczegóły dotyczące Mirage i wiele więcej.

Oto każda zapowiedź Assassin’s Creed

Weźmy to od góry, dobrze?

Assassin’s Creed Mirage

Ta gra została oficjalnie ujawniona w zeszłym tygodniu po obszernych przeciekach i zgodnie z oczekiwaniami Ubisoft miał o wiele więcej do powiedzenia podczas dzisiejszej prezentacji Ubisoft Forward. Basim Ibn Ishaq, mistrz zabójców z Assassin’s Creed Valhalla, tym razem przejmie główną rolę, ale będzie znacznie młodszy. Ta gra śledzi jego podróż od złodzieja na soczystych i zróżnicowanych ulicach Złotego Wieku w Bagdadzie w 861 roku, przez ucznia Ukrytych, po mistrza skrytobójców. To także powrót do korzeni serii, inspirowany pierwszą grą Assassin’s Creed, od której wszystko się zaczęło. Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkiego, co Ubisoft ujawnił dzisiaj w związku z Mirage, zapoznaj się z naszą funkcją tutaj.

Assassin’s Creed kryptonim Czerwony

Wreszcie Assassin’s Creed zmierza do Japonii. Nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale na razie Ubisoft nazywa go Assassin’s Creed Codename Red. Akcja rozgrywa się w Feudalnej Japonii i będzie to kolejny flagowy tytuł serii, co wydaje się wskazywać na to, że będzie to kolejna gra Assassin’s Creed po premierze Mirage w przyszłym roku. Niewiele więcej ujawniono na temat samej gry, ale Ubisoft powiedział, że zostanie uruchomiona na platformie Assassin’s Creed Infinity. Codename Red jest opracowywane przez Ubisoft Quebec, studio stojące za Assassin’s Creed Odyssey.

Assassin’s Creed Nieskończoność

Firma Ubisoft ujawniła, że ​​Codename Red i Codename Hexe, kolejna gra z serii Assassin’s Creed, którą drażniono dzisiaj, zbliżają się do Assassin’s Creed Infinity. Ubisoft ujawnił dziś, że Infinity nie jest grą per se, ale portalem dla przyszłych gier z serii Assassin’s Creed. Będzie to „centrum”, które połączy różne doświadczenia firmy i jej graczy w „znaczący sposób”. Zgodnie z prezentacją, Ubisoft bada, jak przywrócić tryb wieloosobowy do serii w postaci samodzielnych doświadczeń wieloosobowych w uniwersum Assassin’s Creed, które można połączyć za pośrednictwem centrum Infinity.

Assassin’s Creed Codename Hexe

Assassin’s Creed Codename Hexe, które otrzymało krótki zwiastun, wydaje się wskazywać na coś w stylu polowań na czarownice i horroru. Codename Hexe jest rozwijane przez Ubisoft Montreal, miejsce narodzin serii Assassin’s Creed. Jej zwiastun najwyraźniej ma tajemnice, które fani mogą odkryć, więc zacznij szukać już teraz!

Assassin’s Creed kryptonim Jade

Assassin’s Creed Codename Jade będzie pierwszą mobilną grą Assassin’s Creed firmy Ubisoft z otwartym światem, zawierającą całą „kultową rozgrywkę Assassin’s Creed, ale zoptymalizowaną pod kątem wrażeń [with] sterowanie dotykowe”. W starożytnych Chinach gracze będą mogli po raz pierwszy tworzyć i dostosowywać własnych zabójców. Będziesz mógł przemykać się przez tętniące życiem miasta, brać udział w intensywnej walce, odkrywać tajemnice i ogrom świata starożytnych Chinach i wspiąć się na Wielki Mur Chiński w Codename Jade, który „wkrótce” pojawi się na urządzeniach mobilnych, według Ubisoft.

Assassin’s Creed Valhalla: Ostatni rozdział

Ubisoft przygotowuje się do pożegnania z przygodami Eivora w Assassin’s Creed Valhalla i robi to z ostatnim wątkami zadań o nazwie Ostatni rozdział. Ubisoft twierdzi, że wiąże niektóre z pozostałych wątków fabularnych ustalonych w narracji gry i ponownie połączy Eivor z kluczowymi postaciami, w tym niektórymi o znaczeniu historycznym. Ubisoft nie ujawnił, kiedy The Last Chapter pojawi się w Walhalli.

Assassin’s Creed Dokument na 15. rocznicę

Firma ujawniła, że ​​wyda film dokumentalny o Assassin’s Creed, który pozwoli widzom zajrzeć za kulisy ostatnich 15 lat Assassin’s Creed.

Seria Assassin’s Creed Netflix

Niestety, Ubisoft nie miał nic do pokazania w związku z tym ogłoszeniem, ale powiedział, że nadal się dzieje i będzie „epicką, zmieniającą gatunki, adaptacją akcji na żywo” serii gier wideo. Firma opracowuje również nową grę mobilną na platformę do gier Netflix.

Wszystko inne

W lawinie szybkich ogłoszeń związanych z 15. rocznicą serii, Ubisoft ujawnił, że zbliża się koncert zatytułowany Assassin’s Creed Symphonic Adventure. Podobnie jak figurka Amunet, podcast o nazwie Assassin’s Creed: Echoes of History, nowa powieść zatytułowana Spisek Magnusai niektóre webtoony Assassin’s Creed IV: Black Flag.

I to wszystko, co firma Assassin’s Creed ujawniła podczas dzisiejszej prezentacji Ubisoft Forward we wrześniu 2022 roku.


Czego najbardziej ekscytujesz się po dzisiejszych zapowiedziach Assassin’s Creed? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/10/everything-assassins-creed-announced-during-todays-ubisoft-forward-showcase