Wszystkie ogłoszenia Shovel Knight Direct: nowe funkcje, DLC i wiele więcej!

Yacht Club Games prezentuje – ogłoszenia Shovel Knight na Switchu i wiele więcej

W niedawnym wydaniu specjalnym wyemitowanym z okazji 10. rocznicy Shovel Knight ujawniono zapowiedzi nowych gier, a Yacht Club Games ujawni także mnóstwo nowej zawartości, która będzie dostępna wkrótce. Podczas tego wydarzenia ogłoszono ulepszoną wersję oryginalnej gry, DLC do Shovel Knight, aktualizację Mina The Hollower i wiele więcej.

Ogłoszenia z gier Yacht Club

Oto wszystko, czego możesz oczekiwać od Yacht Club Games w przyszłości. „Nadchodzące” projekty, premiery zaplanowane na lato 2024 r., a nawet wydanie do potwierdzenia. To mnóstwo ogłoszeń pochodzących od Shovel Knight!

Shovel Knight: Shovel of Hope DX – już wkrótce

Ta zupełnie nowa, ulepszona wersja oryginalnej przygody oferuje szereg ekscytujących nowych funkcji, takich jak 20 nowych grywalnych postaci, tryb wieloosobowy online, zapisywanie/przewijanie, kody i wiele więcej.

Bezpłatne DLC Shovel Knight Dig Wicked Wishes – lato 2024 r

Najnowszy darmowy pakiet DLC do gry Shovel Knight Dig. Jest pełna przygód, zadań, nowych bossów i nie tylko! Shovel Knight Dig trafi także na platformy Xbox i PlayStation. Gra jest obecnie przeceniona o 50% na wszystkich platformach biorących udział w promocji.

Pakiet Shovel Knight Pocket Dungeon Paradox Pack Darmowe DLC – lato 2024 r

Ten darmowy pakiet DLC zawiera obsługę modów (tylko na PC), nowe grywalne postacie, nowe poziomy, sekrety, wyzwania i wiele więcej! Gra korzysta również z 50% zniżki na wszystkich platformach biorących udział w promocji.

Mina Pusta – już wkrótce

Yacht Club Games zaktualizowało swój długo oczekiwany tytuł. Ogłosili, że zbliżają się do końca początkowej zawartości dla wszystkich poziomów. W miarę ewolucji „Mina the Hollower” stała się znacznie większa niż początkowo planowano, obejmując ekspansywny otwarty świat i więcej elementów RPG. Spodziewajcie się wielkich ujawnień dotyczących rozgrywki w najbliższej przyszłości.

Nowe produkty, wydarzenia na żywo, występy i wiele więcej!

W tej sekcji Yacht Club Games ujawniło kilka ogłoszeń, w tym: – Dwie nowe partnerstwa dotyczące produktów pochodnych z firmami Insert Coin i Sanshee – Nowa książka z grafiką Shovel Knight z okazji 10. rocznicy współpracy z Udon Entertainment – ​​​​Super fajna i limitowana koszulka dostępna w sklepie ich sklep internetowy – Nowe premiery produktów we współpracy z Fangamer i Symbiote Studios – Winylowa reedycja Shovel of Hope z udziałem legendarnych artystów, Akiry Kitamury (twórcy Mega Mana) i Hitoshi Arigi (ilustratora Mega Mana i Pokemona) tworzących nową ilustrację na okładce. – Wydarzenia na żywo w Kalifornii obejmujące wydarzenie Requiem Cafe (15–30 czerwca) i panel na żywo w Giant Robot (10 lipca) – Globalny Game Jam (rozpoczyna się w listopadzie 2024 r.) – Występy w grach w For Honor (18 lipca), Brawlhalla (do ustalenia) i Fall Guys Ultimate Knockout (26 czerwca)

Źródło: www.nintendolife.com