Wśród nas członkowie załogi zostaną unieśmiertelnieni w 2022 r. jako dające się zabić Nendoroidy


Obraz: Dobry uśmiech

Rok 2022 może być rokiem dobrej gry wideo Nendoroids: Mamy Ace Attorney, Doki Doki Literature Club, Sakuna: Of Rice And Ruin, a teraz także Among Us.

W trzech kolorach, nie mniej! Chociaż rzeczywista gra ma 18 kolorów członków załogi, trzy dostępne kolory — czerwony, czarny i cyjan — tworzą trzy z sześciu najpopularniejszych kolorów.

Każdy Nendoroid będzie dostarczany z jedną ręką, przeznaczoną do wskazywania na Impostor lub „uciszania się”; nowa głowa z małą czerwoną gwiazdką, a dolną część można odłączyć, aby odsłonić kość wewnątrz.

Nendoroid wśród nas
Obraz: Dobry uśmiech

Każdy Nendoroid ma 10 cm wysokości, kosztuje 3900 jenów (około 34 USD) i zostanie wydany we wrześniu 2022 r. Zamówienia w przedsprzedaży są teraz otwarte w sklepie internetowym Goodsmile lub w sklepach partnerskich do 2 marca 2022 r.

Dostępne będą również koszule robocze członków załogi z napisem „kto jest oszustem” na kieszeni na piersi, które są dostępne w 12 z 18 kolorów członków załogi, na czarnym materiale z podszewką w stylu członków załogi. Oprócz koszuli możesz również dostać białą koszulkę z tymi samymi kolorami doboru członków załogi i napisem „kto jest oszustem” na plecach. Koszula będzie kosztować około 83 USD, a koszulka około 46 USD. Oba są dostępne w przedsprzedaży do 13 stycznia i zostaną wysłane w marcu.

Co myślisz o tych nowych Nendoroidach? Czy podoba Ci się asortyment odzieży? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/01/among-us-crewmates-will-be-immortalised-in-2022-as-murderable-nendoroids