Wsparcie Marvel’s Avengers dobiega końca, ale we wszystkich trybach nadal będzie można grać


Marvel’s Avengers, gra na żywo z Crystal Dynamics i Square Enix z 2020 roku, straci oficjalne wsparcie programistów prawie trzy lata po premierze, Studio powiedział w poście na blogu. Ostateczna aktualizacja gry, wersja 2.8, pojawi się 31 marca, a wsparcie dla gry zostanie zamknięte na stałe 30 września.

Zespół dodał, że chociaż wsparcie programistów dla gry dobiega końca, zarówno tryb dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy będą nadal dostępne. Najnowszy pakiet zawartości, który w ramach aktualizacji 2.7 dodał bohatera Zimowego Żołnierza i Zagrożenie na poziomie Omega w laboratorium klonowania, będzie teraz służył jako ostateczna aktualizacja zawartości gry, a nadchodząca łatka 2.8 będzie dotyczyć tylko problemów z balansem. Ekonomia w grze również zostanie zmieniona, aby odzwierciedlić nową rzeczywistość kooperacyjnej zabawy z superbohaterami.

„Kiedy aktualizacja 2.8 zostanie uruchomiona 31 marca 2023 r., Kredyty nie będą już dostępne do kupienia, a wszystkie pozostałe salda Kredytów zostaną zamienione na zasoby w grze, aby wspomóc trwające przygody”.

Avengers był chwalony za wybór bohatera w Ms. Marvel, ale kilka systemów w grze podzieliło fanów.

Dla wielkich fanów i potencjalnych nowych graczy srebrną podszewką w wiadomościach jest sposób, w jaki zespół poradzi sobie z wcześniej opłaconymi pakietami zawartości gry.

„Jako dowód naszego uznania dla naszej społeczności, od 31 marca 2023 r. udostępnimy wszystkim graczom wszystkie elementy kosmetyczne Rynku, Karty Wyzwania i Przesyłki za darmo. Każdy Strój, Takedown, Emotka i Tabliczka znamionowa [will be] wolne od tej daty”.

Avengers zadebiutował z przeciętnymi recenzjami i w następnych latach był często polaryzującą grą, w której niektórzy gracze cieszyli się pętlą obsługi bohaterów na żywo, aby ulepszać i dostosowywać, podczas gdy inni potępiali to, co uważali za wymuszone systemy w grze, które zabrały od tego, co mogło być czymś większym. Ostatecznie w grze pojawiło się 12 różnych bohaterów, co pozostawia nietkniętych o wiele więcej z ogromnej gabloty postaci Marvela.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/marvels-avengers-support-is-ending-but-all-modes-will-remain-playable/1100-6510754/?ftag=CAD-01-10abi2f