Wskocz do Madden NFL 23 wcześnie z EA Play


Zbierz fanów Madden NFL! Nadszedł sezon NFL, a w tym miesiącu fani piłki nożnej mogą wcześnie wskoczyć na boisko z Madden NFL 23. Abonenci EA Play będą mieli 10-godzinną wersję próbną gry z wczesnym dostępem 15 sierpnia – trzy dni przed premierą! Oferta zaczyna się o 7:00 czasu polskiego, 15 sierpnia 2022 r., tylko dla członków EA Play. Z wczesnym Madden NFL 23 uzyskasz dostęp do zupełnie nowych funkcji rozgrywki, w tym wpływu FieldSENSE na zmiany w rozgrywce w wersjach Xbox Series X|S — nowej podstawy spójnej, ultrarealistycznej rozgrywki.

Członkowie EA Play z niecierpliwością czekają na Madden NFL 23 doświadczenie może udoskonalić i udoskonalić swoje umiejętności walki, wskakując do Madden NFL 22 teraz i zdobądź nagrody tylko dla członków, w tym zestaw skórzanych przedmiotów Legends i zestaw kosmetyczny Legends.

Oprócz Madden NFL w tym miesiącu w EA Play pojawi się jeszcze więcej wspaniałej zawartości i nagród, w tym:

Madden NFL 23 wczesny dostęp
  • Madden NFL 22 Skórzany zestaw wyposażenia Legends – teraz do 19 sierpnia
  • Madden NFL 22 Zestaw kosmetyczny lipcowych legend EA Play – teraz do 19 sierpnia
  • FIFA 22 Zestaw Hero David Ginola Tifo – teraz do 31 sierpnia
  • FIFA 22 Doładowanie PD w sezonie 8 FUT – teraz do 1 września
  • FIFA 22 Sztuka strojów piłkarskich i monety Volta – teraz do 1 września
  • Legendy siatki Sierpniowe wydarzenie EA Play – teraz do 30 sierpnia
  • NHL 22 Torba EA Play na sierpień – teraz do 31 sierpnia
  • Pole bitwy 2042 Cyfrowa skórka broni Woodland – teraz do 30 sierpnia
  • Legendy Apex Broń warta wagi – 16 sierpnia do 12 września

Oprócz tych wszystkich ekskluzywnych nagród, członkowie EA Play mogą uzyskać dostęp do rosnącej biblioteki ulubionych gier fanów za pośrednictwem Listy odtwarzania, w tym zdobywcy tytułu Gry Roku 2021 Wymaga dwóch, jak również Legendarna edycja Mass Effect – który obsługuje rozdzielczość 4K i oferuje ulepszone efekty wizualne – i ekscytujące Łyżwy 3 i konkurencyjny tytuł MMA UFC 4.

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass PC otrzymują EA Play bez dodatkowych kosztów w ramach subskrypcji Game Pass. Członkowie mogą cieszyć się wspaniałymi korzyściami dla graczy, w tym wyzwaniami i nagrodami w grze, odblokowaniem specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków, próbami wybranych zupełnie nowych tytułów, dostępem do kolekcji naszych najbardziej lubianych serii i najlepszych tytułów oraz 10% rabatem na zakupy elektroniczne Sztuki cyfrowe treści.

Więcej informacji znajdziesz na stronie EA Play. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o EA Play, obserwuj EA Play na Facebooku, Instagramie lub Świergot. Zapoznaj się z regulaminem na stronie EA.com/EA-Play/Terms.

Madden NFL 23 Xbox One

Xbox Live

Madden NFL 23 Xbox One

Sztuka elektroniczna


59,99 USD

53,99 USD

Zamów Madden NFL 23 w przedsprzedaży, a otrzymasz: Do wyboru 2 elitarnych graczy (1 ofensywny i 1 defensywny) Cały zestaw strategii Madden Gear Madden Zagraj w podręczniki historii w Madden NFL 23! Kontroluj swój wpływ przy każdej decyzji na zupełnie nowe sposoby. Zadzwoń do nas we franczyzie dzięki darmowym aktualizacjom logiki agencji i handlu, wejdź do podręczników historii w Face of the Franchise: The League i zbierz najpotężniejszy skład w całym Madden Ultimate Team™. Face of the Franchise: The League Liga przenosi Cię do piątego sezonu NFL na wybranej przez Ciebie pozycji umiejętności (QB, WR, RB, CB, MLB) i szukasz nowego startu w nowej drużynie. Negocjuj roczny kontrakt „udowodnij to” z jedną z 32 drużyn NFL i wykaż się świetnymi wynikami na boisku, aby zdobywać nagrody i awansować. Dodanie nowych celów i podsumowań Dysku pozwoli Ci dostosować wrażenia z gry oraz uzyskać opinie i nagrody w zależności od tego, jak dobrze grasz. Uzyskaj wzrost wydajności dzięki cotygodniowym aktywnościom i treningom między grami, podczas gdy Madden Ratings Adjuster Chad Johnson pokieruje Twoją karierą, dostarczając aktualizacje ocen, gdy będziesz dążyć do najwyższego poziomu prestiżu na drodze do 99. Czy Twoja kariera w NFL będzie należeć do najlepszych w historii ? To zależy od Ciebie. Franczyza Zaplanuj i opracuj strategię jak główny trener NFL, korzystając z wyrafinowanego skautingu, zarządzania personelem i cotygodniowych funkcji strategicznych, dzięki którym Twoja franczyza osiągnie szczyt. Nowe motywacje sportowców, takie jak lokalizacja zespołu i wymagania dotyczące wynagrodzenia, są uwzględniane w negocjacjach kontraktowych i potęgują dramaturgię bezpłatnej agencji NFL w ramach franczyzy. Zaktualizowana sztuczna inteligencja Trade Logic dokładniej odzwierciedla wartość gwiazdorskich graczy, zapewniając uczciwe i bardziej realistyczne oferty. Madden Ultimate Team Rozwiń swój wymarzony zestaw gwiazd NFL, legend Hall of Fame i nie tylko. Zawsze masz o co grać dzięki pierwszemu w historii wyzwaniu Field Pass i narzędziu do śledzenia nagród w Madden Ultimate Team. Graj, aby zdobyć żetony wejściowe MUT Champions i wybierz rywalizację w dogodnym dla siebie momencie. Uproszczone budowanie zestawu pozwala na bardziej efektywne poruszanie się po segregatorze treści, dzięki czemu możesz skupić się na ulepszaniu składu Ultimate Team przez cały sezon. Ta gra obejmuje opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, które można wykorzystać do zdobycia wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowego wyboru wirtualnych przedmiotów w grze. OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. ZOBACZ https://www.ea.com/games/madden-nfl/madden-nfl-23/buy/offer-disclaimers SZCZEGÓŁY.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/15/jump-into-madden-nfl-23-early-with-ea-play/