Wskazówki, jak szybko odblokować Zbrojownię w Call of Duty: Modern Warfare 3

Jak szybko odblokować zawartość Zbrojowni w Call of Duty: Modern Warfare 3

Jak zawsze w przypadku nowej gry Call of Duty, musisz przejść poziomy, aby odblokować całą broń, atuty, serie zabójstw i sprzęt. Jednakże system postępów w Modern Warfare 3 jest tym razem nieco inny. W tym roku pojawi się nowy system odblokowania Zbrojowni, który blokuje określone przedmioty w codziennych wyzwaniach. Oto kilka wskazówek, jak szybko odblokować całą zawartość zbrojowni.

Wyjaśniono system odblokowania Zbrojowni

System odblokowania Armory w Modern Warfare 3 usprawnia rozwój Call of Duty, wymagając odblokowania wielu elementów gry poprzez wykonywanie codziennych wyzwań. Oznacza to, że kilka rodzajów broni, atutów, serii zabójstw i innego wyposażenia, które normalnie odblokujesz w drodze naturalnego postępu gracza, jest teraz objętych tymi wyzwaniami. Obejmuje to takie rzeczy, jak system trofeów, korzyści Zimnokrwista i Tajne tenisówki, seria zabójstw VTOL Jet, a także kilka nowych broni.

Uzyskaj dostęp do menu odblokowania Zbrojowni

Twoje trzy codzienne wyzwania będą odświeżane co 24 godziny o 21:00 czasu PT/12:00 czasu wschodniego i będziesz chciał spróbować ukończyć je wszystkie, aby odblokować niektóre niezbędne atuty i sprzęt zamknięty w Zbrojowni. Otrzymasz jeden punkt za każde ukończone codzienne wyzwanie, ale jeśli ukończysz wszystkie trzy codzienne wyzwania, otrzymasz dodatkowe wyzwanie, które pozwoli ci zdobyć jeszcze więcej punktów odblokowujących. Wyzwania w trybie wieloosobowym i trybie Zombie są oddzielne, więc każdego dnia spróbuj ukończyć oba razem.

Odblokuj elementy szybko i skutecznie

Odblokowania Zbrojowni znacznie przyspieszają rozwój gry, ale istnieją sposoby, aby przyspieszyć rozgrywkę i nie marnować zbyt wielu punktów. Po pierwsze, przedłóż broń, atuty i serie zabójstw nad drobny sprzęt, taki jak granat migawkowy. Zwróć uwagę, z których przedmiotów z tych kategorii najprawdopodobniej skorzystasz i ile kosztują punktów. Upewnij się, że zawsze masz w kolejce ustawione niektóre z tych priorytetowych pozycji.

Po drugie, istnieje dodatkowy sposób na odblokowanie broni i wyposażenia, więc nie chcesz marnować na to swoich cennych punktów odblokowania. Tryb Zombie w Modern Warfare 3 działa jak DMZ, co oznacza, że ​​możesz odblokować broń i sprzęt, pomyślnie wydobywając przedmioty. W ten sposób możesz odblokować cały sprzęt i broń, co pozwoli zaoszczędzić cenne punkty odblokowania na korzyści i serie zabójstw.

Większość broni można kupić na ścianie lub losowo w Mystery Box, a sprzęt można łatwo znaleźć w magazynach amunicji i pojemnikach z łupami na całym świecie. Pamiętaj także o komunikowaniu się ze znajomymi. Jeśli ktoś inny odblokował już broń, może upuścić ją dla Ciebie w trybie Zombie, abyś mógł ją wydobyć.

Uwaga: niektóre przedmioty mogą powodować błędy podczas odblokowywania metodą ekstrakcji w trybie Zombie. Aby uzyskać więcej informacji na temat Modern Warfare 3, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat szybszego zdobywania poziomów, w tym na temat rangi gracza i postępu broni. Przedstawiamy wszystkie kamuflaże mistrzowskie MW3 i sposoby ich odblokowania.

Źródło: www.gamespot.com