Wreszcie zagraj jako Zelda w Echoes of Wisdom na Nintendo Switch

Fani The Legend of Zelda w końcu będą mogli wcielić się w samą Zeldę w The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom. Wyczekiwana nowa część serii ukaże się 26 września. Fani, którzy oglądali w tym tygodniu transmisję z Nintendo Direct, mogli rozpoznać styl graficzny gry. Echoes of Wisdom przywraca kolorową estetykę wizualną remake’u Link’s Awakening z 2019 roku. Jeśli jeszcze nie grałeś w ten niezwykły remake, teraz jest na to idealny moment . Walmart sprzedaje Link’s Awakening za 40 dolarów (w porównaniu z 60 dolarów) przez ograniczony czas.

Oferta promocyjna, której nie można przegapić

Amazon szybko wyprzedał tę samą ofertę i nie zdziwilibyśmy się, gdyby Walmart również nie miał zapasów. Ponowne zainteresowanie Link’s Awakening dzięki Echoes of Wisdom oznacza, że ​​być może zechcesz sięgnąć po egzemplarz wcześniej niż później.

Komfortowy powrót do podstaw

Remake klasyki Game Boy (i Game Boy Color), Link’s Awakening oferuje wygodną zmianę tempa w porównaniu z dzisiejszymi ogromnymi grami Zelda z otwartym światem (Breath of the Wild i Tears of the Kingdom). Wersja na Switcha pozostaje wierna ponadczasowemu klasykowi, oferując jednocześnie poprawę jakości życia i mnóstwo nowych przedmiotów kolekcjonerskich do znalezienia na wyspie Koholint. To świetna gra, do której warto wrócić dla tych, którzy tęsknią za tradycyjną formułą Zeldy.

Jednak Link’s Awakening nie jest jedyną grą Zelda dostępną obecnie w sprzedaży. Możesz także zaoszczędzić na trzech innych głównych grach Zelda, które otrzymały fizyczne wydania w ramach promocji na gry z serii Switch: The Legend of Zelda.

Źródło: www.gamespot.com