WrestleQuest: Premiera przesunięta o dwa tygodnie

Czy jesteś fanem gier fabularnych i zapasów? Więc zapnij pasy, ponieważ Mega Cat Studios właśnie przesunęło długo oczekiwaną premierę WrestleQuest na 22 sierpnia! Ta gra, umiejętnie łącząca wrestling i fantasy, była pierwotnie zaplanowana na dzisiaj, 8 sierpnia, na Xbox, PlayStation, Switch i PC. Niestety, podczas ostatnich testów deweloper wykrył błąd związany z usuwaniem zapisu gry i podjął mądrą decyzję o przesunięciu premiery, aby uniknąć rozczarowania fanów.

Zderzenie wrestlingu i fantasy RPG

WrestleQuest wciela się w Randy’ego Santosa, aspirującego zapaśnika, który marzy o zostaniu gwiazdą w świecie chwytów zapaśniczych i spektakularnych upadków. Wyobraź sobie klasyczną grę RPG, ale całkowicie szaloną i przesiąkniętą światem wrestlingu, z epickimi zadaniami, zarządzaniem drużyną i walką turową. Ponadto będziesz miał okazję spotkać prawdziwe legendy wrestlingu, takie jak „Macho Man” Randy Savage, Jake the Snake Roberts czy Andre the Giant.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Przełożenie, by nie zawieść fanów

Podczas ostatnich testów zespół programistów odkrył, że gracze ryzykują utratę postępów w grze podczas przełączania się między urządzeniami. Ponieważ problem ten jest związany z charakterem gry, która oferuje wiele godzin zawartości i w której kluczowe znaczenie ma postęp gracza, twórcy podjęli odpowiedzialną decyzję o przesunięciu premiery, aby naprawić ten błąd i zapewnić optymalne wrażenia z gry dla wszystkich graczy. Fani.

Po tym ogłoszeniu o przełożeniu gracze będą mogli zdobyć WrestleQuest na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC i Steam od 22 sierpnia. Przygotuj się więc na całkowicie szaloną przygodę łączącą zapasy i RPG, z walkami tak ekscytującymi, jak majaczącymi!

Źródło: www.eurogamer.net